Instagram/rihannaaxx.x

Veľkú novinku konečne potvrdili! Jedna z najznámejších a najúspešnejších speváčok sveta Rihanna a jej priateľ, raper A$AP Rocky, čakajú spoločné bábätko. Potvrdzujú to fotografie, ktoré vznikli pri ich prechádzke po New Yorku, pričom barbadoská speváčka, herečka i podnikateľka v jednom, hrdo ukázala rastúce bruško, informoval ako prvý portál People.

33-ročná Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, je okrem toho aj módnou návrhárkou a aj ikonou. S Rakim Mayersom, známym ako A$AP Rocky, boli najprv dlhé roky priatelia a od roku 2020 spolu tvoria pár.

O jej tehotenstve sa už špekulovalo pred niekoľkými mesiacmi, keď jej bolo vidno pod šatami trochu väčšie bruško ako obvykle, no nič nebolo potvrdené.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Tentokrát ho už však s radosťou celé ukázala. Rihanna a A$AP vytvorili prvé tehotenské zábery pri prechádzke v štvrti Harlem, odkiaľ raper pochádza.

Na fotografiách má na sebe nadrozmernú ružovú bundu a denimové nohavice, pričom je bunda rozopnutá tak, aby bolo vidno práve jej bruško. To zdobia navyše aj šperky. Pri tejto príležitosti vzniklo hneď viacero záberov, ktoré aktuálne obleteli svet.

Srdečne gratulujeme!

Čo povieš na takého oznámenie tehotenstva?

Zdroj: people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News