Instagram/dominikamirgovaofficial

30-ročná slovenská speváčka Dominika Mirgová sa aj po vyše troch rokoch, počas ktorých si už fanúšikovia mohli zvyknúť na jej zmenu nie len v hudobnej kariére, ale aj vo výzore, stále stretáva s hejtmi na svoju adresu. Cez svoju tvorbu i Instagram sa snaží ľuďom vysvetliť, že nikto nemá právo súdiť iných.

Ani rozhodovať o tom, ako by mal alebo nemal niekto vyzerať, obliekať či upravovať. Aj napriek tomu sa sama neustále presviedča o tom, že jej followeri, ktorých má na sociálnej sieti viac ako 259-tisíc, si neodpustia poznámky na jej štýl prejavu.

Dominika za posledné roky výrazne schudla, necháva si zväčšovať pery, vyrovnala si zuby a prešla aj úpravou svojich predností.

Už v minulosti sa na ňu spustila lavína kritiky za to, že sa oblieka príliš odvážne na to, že je už matkou. Tentokrát už nejde len o oblečenie, údajné „prehnané“ úpravy, ale aj celkový prejav. Na fotkách totiž podľa ľudí pôsobí drzo. Práve k takýmto komentárom sa vyjadrila v novom poste.

Vraj ako matka pôsobím na fotkách “drzo”. A kto tu určuje, ako sa má taká 30 ročná matka fotiť a obliekať? Opäť im to mám pripomínať? Každá sme iná! Takáto som ja! Takto sa to páči mne,“ napísala pod svoju najnovšiu fotografiu.

Pôsobí „drzo“ Dominika aj na teba alebo sa ti takýto štýl páči?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News