Speváčka Avril Lavigne a Mod Sun

Svetoznáma speváčka Avril Lavigne len pred pár týždňami žiarila šťastím po boku svojho snúbenca. Dnes je už všetko inak. Portál TMZ informoval o tom, že zrušila svadbu a bola prichytená v náručí nového muža. Môže rovnako známy raper za jej nedávny rozchod?

Fanúšikovia určite premýšľajú nad tým, kde nastal problém. 38-ročná speváčka, ktorá je na svetovej hudobnej scéne už viac ako 20 rokov, sa mala čoskoro tretíkrát vydávať. V apríli minulého roka zažila zásnuby ako z romantického filmu.

Jej priateľ, taktiež hudobník Derek Ryan Smith, známy ako Mod Sun, pred ňou pokľakol v Paríži a daroval jej obrovský diamantový prsteň v tvare srdca.

Avril Lavigne zásnuby
zdroj: Instagram/avrillavigne

Speváčka prichytená v náručí iného

„V deň, keď sme sa stretli, som vedel, že ty si tá pravá. Navždy spolu, kým neskončia naše dni. Mal som sen, v ktorom som ťa požiadal o ruku v Paríži. Vytiahol som prsteň a požiadal som ťa, aby si ho nosila. Kľačal som, keď som sa ti pozeral do očí. Si príliš krásna na to, aby som ťa opísal slovami,“ toto vyznanie venoval Mod Sun svojej drahej pri oznámení ich zásnub. Teraz má zrejme zlomené srdce.

Aj keď ešte koncom minulého roka tvorili pár, no podľa zdroja TMZ sú už 2 mesiace odlúčení. Avril bola dokonca pristihnutá na rande s iným hudobníkom – raperom, ktorý si hovorí Tyga. Dvojicu nachytali paparazzi pri tom, ako sa objímajú. Po večeri v známej reštaurácii odišli spoločne jedným autom preč.

Zdroj: tmz.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News