instagram.com/dezertkalimusic/simonahegerova

Rozsiahle opatrenia kvôli koronavírusu sa dotkli každého. Výnimkou nie sú ani hudobníci, ktorí tiež zo dňa na deň prišli o svoju prácu. Na pár mesiacov museli upustiť od pravidelného vystupovania pred ľuďmi, ale dočkali sa dobrej správy. Premiér Igor Matovič (OĽaNO) vyhlásil v utorok na tlačovej konferencií, že do prevádzky sa znova dostanú aj nočné kluby.

„Tak, že by sme sa predsa dočkali?“ napísal známy raper Kali vo svojom instagramovom príspevku. Fanúšikov zároveň vyzval, aby mu dali vedieť, kde ho chcú vidieť koncertovať.

Rovnaké nadšenie zdieľa aj slovenská speváčka Simona Hégerová (SIMA): „Pomaličky vám budem postupne zverejňovať dátumy koncertov. Och, jak ja sa na vás teším,“ informovala SIMA.

Koncertovania a turné sa rovnako nevie dočkať ani Majk Spirit. Od svojich fanúšikov žiada nasledovné: „Napíš do komentu mesto, v ktorom by si nás rád videl/videla s novým albumom ARTIST?“ 

Nadšenie zdieľa so svojimi hudobnými kolegami aj Dominika Mirgová. Tá vo svojich instastories opísala, aký to bol spočiatku obrovský šok.

„Ani si neviete predstaviť, aké je to pre nás umelcov ťažké, keď celý život zabávate ľudí svojím spevom, svojou prítomnosťou a zrazu príde STOPKA!“ vyjadrila sa Dominika.

Postupne, ako sa opatrenia uvoľňovali, zaspievala na jeden svadbe a aspoň na chvíľu si pripomenula, aký je to skvelý pocit. So smútkom však oznámila, že všetky verejné akcie, ktoré boli naplánované na leto, sa rušia. Avšak do prevádzky sa znova dostanú aj nočné kluby a svojim fanúšikom odkazuje: „Ja som pripravená. Tak dajte to sem, pome sa baviť!“

Vieš už, na koho koncert by si určite išla? Všetkým umelcom prajeme úspešný štart.

zdroj: instagram.com/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News