instagram.com/ladygaga

Dôsledky koronavírusu komplikujú každému život. Aj umelcom. Patrí medzi nich aj Lady Gaga, ktorá sa spolu s fanúšikmi tešila na svoj nový album Chromatica. Vzhľadom na všetky okolnosti sa rozhodla, že dátum jeho vydania sa posunie a dúfa, že všetci sú v poriadku a zdraví. Vyjadrila sa o tom na svojom instagramovom profile.

“Najprv sa chcem uistiť, že ste všetci v poriadku a dodržiavate spoločenské dištancovanie. Vedzte, že myslím na vás všetkých,” uviedla speváčka.

“Po všetkom uvažovaní, som sa rozhodla spraviť ťažké rozhodnutie a posunúť vydanie albumu Chromatica. Čoskoro uvediem nový dátum v 2020,” doplnila Gaga.

“Toto je tak hektické a strašidelné obdobie pre nás všetkých. Aj keď verím, že umenie je jednou z najsilnejších vecí, vďaka ktorej si navzájom poskytujeme radosť a pokoj počas tejto situácie, necítim, že je správne, aby sa nový album vydal práve teraz, počas celosvetovej pandémie,” vysvetlila speváčka.

Podľa jej slov je momentálne dôležitejšie zamerať sa na potrebné riešenia tohto problému. Dúfa len, že jej fanúšikovia budú rovnako chápaví, pretože album rozhodne vyjde.

View this post on Instagram

“STUPID LOVE” 2/28, midnight ET ❣️ #LG6

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

“Chcem, aby sme spolu mohli tancovať. objímať sa a bozkávať jeden druhého a spraviť z toho najúžasnejšiu oslavu všetkých čias. Do kým sa tak nestane, zostaňme všetci doma. Ale sľubujem vám, keď budeme môcť ísť opäť von, poriadne sa zabavíme. Nemôžem sa dočkať, kedy budem s vami všetkými tancovať!” uzavrela Lady Gaga.

Medzitým sa stihla podeliť so svetom, ako trávi svoje dni v karanténe.

“Sme silnejší, hráme video hry a karty a staráme sa o seba. Dôležitá pripomienka. Snažte sa čo najlepšie vyhýbať stresu a doprajte svojmu telu pohyb. Je to tak krásne a úžasné, keď môžete byť doma. Nádherný čin pre svet,” opísala speváčka.

“Moja myšlienka dňa je, že prídu časy, kedy sa budeme cítiť bezmocne a bez kontroly, ale tento prázdny priestor môžeme vyplniť láskavosťou a byť súčasťou riešenia tohto svetového problému. Vtedy nad tým prevezmeme kontrolu. Uzdravíme sa tým, že budeme k sebe láskaví a starostliví počas tohto obdobia,” vyjadrila sa Lady Gaga.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News