instagram.com/selenagomez

Na speváčku Selenu Gomez si určite spomínaš ešte zo svojich detských čias, keď vystupovala na programe Disney. Bola jednou z hlavných herečiek v programe Wizards of Waverly Place, kde si zahrala mladú kúzelníčku. Od toho už ale prešiel nejaký čas a tak sa začala naplno venovať hudbe.

Selena nedávno oslavovala svoje už 28. narodeniny, no predtým si pre fanúšikov pripravila jedno prekvapenie. Singel Past Life, ktorý vydala spolu s hudobníkom Trevorom Danielom tesne pred narodeninami. Videoklip k singlu je naozaj zaujímavý a ukazuje podobnosť našich ľudských tiel s prírodou. Past Life má na youtube momentálne cez 17 miliónov videní.

Ďalšou novinkou bolo oznámenie spolupráce so skupinou BLACKPINK, s ktorou Selena taktiež chystá spoločný singel. Premiéra je naplánovaná na 28. august. Hashtag #selpink sa dostal do trendov na sociálnej sieti Twitter ešte predtým, než tento song vôbec vyšiel. Sme zvedaví, čo vzíde z tejto nevídanej spolupráce.

Speváčka však neostala len pri novej hudbe a jej najnovším počinom je séria s názvom Selena + Chef – vymenila hudbu za varenie, teda aspoň na chvíľu. Selena strávila v kuchyni viac času ako sama čakala, a aby na to nebola sama, pomáhali jej známy šéfkuchári. Ako jej to v kuchyni šlo si môžeš pozrieť už teraz.

Rare Beauty je nová značka kozmetiky, ktorej sa speváčka venuje už dlhšiu dobu. Značka je založená na kozmetike, ktorá je jedinečná a ukazuje ženám, že k dokonalosti existuje naozaj len malý krok. Selena odkazuje, že všetky ženy sú vzácne, nehľadiac na to, koľko problémov majú. Speváčka sa s týmto hnutím snaží ženám ukázať, že mentálne zdravie a sebaláska je pre nás najvzácnejšia.

No a na záver, určite si spomínaš na seriál 13 reasons why, ktorý tiež vznikol za pomoci Seleny, ktorá sa stala jeho výkonnou producentkou. Novým filmom, v ktorom Selena zohrala rovnakú rolu producentky je film s názvom The Broken Hearts, ktorého prieméra bola 17. júla.

Novinkou je aj film This Is The Year, kde si zahral aj jej herecký kolega David Henrie z programu Wizards of Waverly Place. Selena je šikovnou a cieľavedomou speváčkou, ktorá, ako je vidieť, nemá žiadne hranice. Držíme jej palce a čakáme na ďalšie novinky, ktorými nás prekvapí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife