instagram.com/selenagomez/davidhenrie

Kúzelnícky sitcom Čarodejníci z Waverly (Wizards of Waverly Place) dokázal učarovať mnohým mladým tínedžerom. Zviditeľnila sa tu spevácka hviezda Selena Gomez, ktorá obsadila jednu z hlavných rolí. So svojím hereckým kolegom Davidom Henriem sa zblížila a stali sa z nich skvelí priatelia. Portál People uviedol, že táto dvojica môže znova niečo chystať.

Špekulovanie o návrate známeho sitcomu vyšli na povrch po zverejnení videa, na ktorom sú známe Disney hviezdy oddelené stenou. Neskôr publikované posty vysvetlili, že to slúži na zviditeľnenie filmu Davida Henrieho – This Is The Year. Obaja bývalí protagonisti Čarodejníkov z Waverly uviedli, že by chceli znova spolupracovať. Preto by sa aj tento projekt dal označiť ako malý návrat k starším časom, hoci sa podieľajú na niečom inom.

V minulosti David Henrie priznal, že má aj so Selenou námet, ktorý by opäť priviedol k životu kúzelnícky sitcom. „Sedeli sme a rozprávali sme sa o tom celý čas,“ uviedol pre ET live. „Máme celý záber. Máme celú vec,“ informoval David. Či sa fanúšici dočkajú realizácie tejto predstavy zatiaľ nie je známe. Dovtedy sa však známe hviezdy a bývalí hereckí kolegovia môžu spoločne stretávať pri iných projektoch.

Film Davida Henrieho podporil aj Gregg Sulkin. V čarodejníkoch z Waverly si zahral postavu Masona. Na stretávke nechýbala ani Jennifer Stone, ktorá stvárnila najlepšiu kamarátku Alex Russo. Hoci sa zábavný fantasy seriál nevracia na obrazovky, jeho hviezdy sa veľmi radi stretnú a spoločne prežívajú nostalgiu. Bola si aj ty fanúšičkou tohto sitcomu?

Zdroj: People, ET Live

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News