instagram.com/bagarovamonika

Známa česká speváčka Monika Bagárová priviedla koncom mája na svet svoju dcérku Rumiu. Na vysnívané dievčatko nedočkavo čakal aj jej otec, MMA zápasník Makhmud Muradov. Vzťah mamičky a malej dcérky sa od pôrodu posunul ďalej a teraz majú doma takéto babské debaty. O všetkom informovala Monika Bagárová na svojom instagramovom profile.

Malá Rumia si vychutnáva pozornosť svojej mami najviac, ako len vie. Preto s ňou vedie babské rozhovory už ako niekoľko mesačné bábätko. Monika si naplno užíva materstvo a pravidelne oznamuje verejnosti, ako veľmi miluje svoje dieťa. Aké boli však pre ňu prvé týždne tejto zmeny?

View this post on Instagram

My dvě a naše debaty 🤍 #rumia #loveofmylife

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

Okrem toho, že sa pochválila dokonalou postavou, na konci júla oznámila svojim sledovateľom, že šestonedelie má už za sebou. No bola to riadna fuška. „Pláč, nejistota, strach z toho, že nezvládnu k Rumince v noci vstávat je pryč. Už se známe. Nedostatek spánku už mě netrápí, dokonce už nejsem ani tak unavená pomalu a jistě si zvykám,“ opísala čerstvé začiatky. V instagramovom poste podporila aj ostatné ženy. Uviedla, že nie je nič, čo by sme nezvládli.

Počas týchto pár týždňov sa naučila aj ďalšiu vec. „Vždy jsem věděla, že nejdůležitější v životě je zdraví, teď u Ruminky si to uvědomuji ještě mnohem víc. Co víc si máma může přát, než zdravé spokojené děťátko?“ napísala Monika.

View this post on Instagram

Šestinedělí za námi to byla ale fuška 🙊 pláč, nejistota, strach z toho, že nezvládnu k Rumince v noci vstávat je pryč. Už se známe ..🤍Nedostatek spánku už mě netrápí, dokonce už nejsem ani tak unavená pomalu a jistě si zvykám.Máme režim.🧸 Není nic, co by jsme my ženy přece nezvládly 🤍Vždy jsem věděla, že nejdůležitější v životě je zdraví teď u Ruminky si to uvědomuji ještě mnohem víc. Co víc si máma může přát, než zdravé spokojené děťátko?🤍 Je fajn, ze jsme tu stále spolu v mé nové životní roli mamky. 🥰🤍 Děkuji moc, za vaše zprávy a krásné komentáře. Moc mě to těší. Krásný večer vám všem♥️ 📷 by @natalii_bb #love #mommy

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

Hoci si na seba spočiatku museli zvykať, láska im nikdy nechýbala. V podaní známej českej speváčky je všetko sprevádzané hudbou. Zdá sa, že malá Rumia voči tomuto rytmusu vôbec neprotestuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News