Chlapi sú najšťastnejší po boku takejto ženy

Chlapi sú zvláštne stvorenia, a na to si už možno prišla aj sama. Každý očakáva niečo iné, no všetci alebo aspoň väčšina má spoločné črty. Býva zvykom, že najšťastnejší bývajú po boku partnerky, ktorá má 3 znaky. Si aj ty osudovou ženou pre toho svojho?

Sú to práve ženy, ktoré sa ničoho neboja. Častokrát sú označované aj ako feministky, pretože chcú rovnosť medzi mužmi a ženami. Predstavíš si ju možno ako tú, ktorá si neholí nohy a všade kam príde vyhlasuje, že ona chlapa nepotrebuje, pretože zvládne všetko sama. Nie je to presne tak.

Tá, ktorá vie, čo chce

Ženy, ktoré vedia urobiť muža šťastného sú práve tie, ktoré vedia, čo chcú. Ktoré idú hrdo po svojej ceste a dostanú to, čo od života potrebujú.

Chlapi sa pri nej cítia výnimoční

Muž si ju vyberie, pretože všetko, čo vypustí z úst, myslí vážne. Pretože ho vie rozosmiať aj v zlý deň. Pretože aj keď by niečo zvládla sama, aj napriek tomu si zavolá muža na pomoc a potom ho pochváli. Pretože tvrdo pracuje, aby bola tam, kde je. Pretože hoci je jej cesta možno ťažšia, nesťažuje sa a život si užíva.

Žena a muž majú priateľstvo s výhodami
zdroj: Pexels/Vitaliy Izonin

Chce na sebe stále pracovať a vie, že ak v tomto bude pokračovať, bude sa mať dobre. Bude zabezpečená a dokáže vyriešiť všetko, čo ju stretne. Vie, že život nie je ľahký, a preto chce pri sebe muža, ktorý ju bude ochraňovať, no zároveň ju nebude zhadzovať a bude v nej vidieť niečo špeciálne.

Nič nepredstiera

S takouto ženou je život krásny. Nie, nie je bezproblémový, pretože v každom vzťahu sa raz vyskytnú nezhody alebo iné názory. Avšak, táto žena má dosť odvahy a múdrosti na to, aby si so svojím partnerom sadla za stôl a problém vyriešila. Nebojí sa hovoriť o problémoch, ktoré ju trápia a vie sa ozvať vtedy, ak sa cíti ublížene alebo ak vidí, že sa niekde objavuje nerovnosť.

S takouto ženou sú chlapi najšťastnejší, pretože im dá viac radosti, než je to vôbec možné. Ona vie, ako potešiť svojho partnera a že na to stačí týchto 5 maličkostí, ktoré nájdeš v článku po kliknutí TU. Nikdy nebude muža považovať za samozrejmosť, rovnako ako on nikdy nebude túto ženu považovať za samozrejmosť.

Šťastné manželstvo
zdroj: Pexels/Nika Zhorzholiani

Máš tieto vlastnosti aj ty? Potom si pre mužov skutočne osudová žena. Ak chceš ale zistiť, či je on pre teba ten pravý alebo s ním len strácaš čas, prečítaj si ďalší článok. Ak ho nájdeš v týchto 7 bodoch, je to tvoj pán Božský!

Bezpodmienečná láska je niečo, po čom vo vzťahu túži každý z nás. Vieš ale, ako v skutočnosti vyzerá? Pamätaj, to, že niekoho bezpodmienečne miluješ neznamená, že mu musíš tolerovať jeho zlé správanie alebo zlozvyky, ktoré kazia váš vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating