Muž a žena sa objímajú
Pexels/Vlada Karpovich

Tvoj partner by mal byť pre teba človekom, ktorý je na prvom mieste. Je to tvoj najlepší priateľ, milenec a ochranca. No mala by si mať na pamäti aj to, že nie je samozrejmosťou, že ho vo svojom živote máš. Aj keď na to možno zabúdaš, mala by si byť vďačná za všetko, čo pre teba predstavuje, a občas mu za to aj poďakovať.

Či už nahlas alebo vo svojom srdci. Ak je on pre teba mužom tvojho života, potom mu buď vďačná za týchto 7 vecí. No a ak niektoré z nich nie sú pravdivé, potom to nie je ten, ktorého môžeš nazvať ten pravý.

Vždy ťa vypočuje

Či už rozprávaš o tom, čo sa ti stalo v práci, akého nápadníka má tvoja kamoška, alebo o tom, čo ťa naozaj trápi, vieš, že on ťa počúva. Tak naozaj, aby ťa pochopil, spoznal a mohol dať odozvu. Nie je to chlap, ktorý sa len tvári, že ťa vníma, on si naozaj pamätá.

Muž a žena v kuchyni
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Okamžite ti podá pomocnú ruku

Keď potrebuješ radu alebo fyzickú pomoc, on je tým človekom, na ktorého myslíš ako na prvého. Pretože vieš, že ťa neodmietne, práve naopak, v každej situácii je tu pre teba. Nedovolil by, aby si sa trápila, ak by ti mohol pomôcť.

Vie ťa rozosmiať

Nie je to len o hlbokých témach, občas je to o krásne detinskej zábave, ktorú milujete. Máte svoje interné vtipy a viete sa zasmiať, pokojne aj jeden na druhom. Keď máš deň pod psa, on ti ho vylepší. Presne vie, čo povedať, aby ti vyčaril úsmev na tvári.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating