Rozchod nie je príjemná záležitosť. Pocity či zlomené srdce si z neho liečime ešte dlho. Teda, niektorým ľuďom to trvá kratšie, iným zase dlhšie. Niekomu to trvá tak dlho, až máme pocit, že na svojho ex-partnera nikdy nezabudne. Nuž, láska vie srdce zasiahnuť naozaj hlboko. Veľmi ťažko sa potom v živote posúva dopredu a do nového vzťahu sa nejde vždy s čistým štítom. Pozri sa, ktoré mužské znamenia k takým ľuďom patria. 

Panna

Ak muž v tomto znamení dostane „kopačky“ bez toho, aby to čakal, veľmi dlho sa z toho dáva dokopy. Jeho srdce je ranené a myšlienkami sa neustále vracia k pekným spomienkam. Uchyľuje sa aj k opätovnému premýšľaniu o tom, kde nastala chyba. Keďže je veľký sebakritik, často z toho viní sám seba. Málokedy si uvedomí, že jeho ex nebola pre neho skutočne tá pravá. Ak narazíš na takého chlapa, budeš mu musieť poskytnúť veľa času na to, aby na ňu zabudol.

Váhy

Muž v znamení Váh nie je len taký sukničkár. Je to romantický a rodinne založený človek, ktorý hľadá skutočnú lásku. K svojej bývalej sa dokáže aj niekoľkokrát opätovne vrátiť. Verí totiž na spravodlivosť a druhú šancu. Taktiež verí, že ak tú šancu dá, bude to už do konca života. Sám seba tak necháva lámať si srdce. So svojou ex chce byť však vždy za dobre, a to môže byť pre jeho novú priateľku drobný problém. Vždy sa bude cítiť ako „tá druhá“.

Rak

Rak je jedno z najemocionálnejších znamení vôbec. K svojej láske sa dokáže citovo naviazať tak, ako nikto iný. Drží sa jej aj vo chvíľach, kedy to s ich vzťahom nevyzerá dobre, no on sa jej nemieni vzdať. Rozchod je pre neho ozajstný nôž do srdca. Veľmi ťažko opúšťa myšlienku na svoju ex a nemá v pláne začínať si nový vzťah. Je to pre neho komplikované a zároveň sa bojí, že jeho srdce bude opäť zlomené.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.