Pár sa spolu smeje - Vďačnosť vo vzťahu

Vďačnosť vo vzťahu je naozaj dôležitá. Keď niekoho skutočne miluješ, musíš si totiž uvedomovať, že to všetko, čo ti dáva, i to všetko, čo je medzi vami, nie je samozrejmosť. Nie každý má to šťastie, že nájde svoju spriaznenú dušu. A už vôbec nie na to, že jeho partner buduje z lásky zdravé puto. 

Ak si sa nasledujúcich 7 vecí vo vašom vzťahu vďačná, môžeš byť rada, pretože ide o znaky skutočnej lásky. Keď ti niečo chýba a on na tom nechce ani zapracovať, mala by si sa zamyslieť, či ti to takto naozaj vyhovuje alebo si nezaslúžiš niečo viac.

Buď vďačná za to, …

Že ťa vie rozosmiať. Smiech lieči a aj spája. Bez neho to nefunguje v žiadnom vzťahu. Nemusíte mať spoločný zmysel pre humor a smiať sa na rovnakých vtipoch. Dôležité je, že on je ten, kto ti ten úsmev na tvári vyčariť vie. Akýmkoľvek spôsobom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Že ťa vždy podporí. Keď máš strach, trému, či sa priam bojíš, on je ten, ktorý ťa pohladí a povie presne to, čo počuť potrebuješ. Vie, ako ťa má povzbudiť a za každých okolností je tvojím fanúšikom. Pomáha ti ísť si za cieľmi a nikdy ťa nevysmeje.

Že ti povie aj bolestivú pravdu. Úprimnosť je na prvom mieste, aj keby mala raniť. On si ťa váži a preto ti nikdy neklame. Je otvorený a môžeš od neho čakať, že ti všetko povie na rovinu.

Že ťa naozaj rešpektuje. Nie je to chlap, ktorý si myslí, že má vo vzťahu posledné slovo. On ťa naozaj počúva a berie na vedomie tvoje názory a rozhodnutia. Neurobí nič, s čím by si nesúhlasila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating