Toxický človek vo vzťahu

Kto z vás je toxický pre váš vzťah? Si to ty alebo on? Stačí odpovedať na 10 otázok v našom kvíze a zistíš to. Odhalí ti, či ho môže zničiť ty, on alebo obaja. Prípadne, že ste nerozlučná dvojka, v ktorej je nenahraditeľná vášeň a nič vás nedokáže ohroziť.

Ako dlho ste spolu?

Ako často sa vo vzťahu hádate?

Bizarné príčiny rozchodov Pexels/Polina Zimmerman

Prečo sa väčšinou hádate?

Určili ste si hranice vo vzťahu?

Toxický človek vo vzťahu Pexels/MART PRODUCTION

Chodíte von s kamarátmi aj sami?

Ako často ste spolu?

Láska vo vzťahu Pexels/Moisés Solórzano

Žiarlite na seba?

Zakazuješ mu, alebo on tebe, chodiť von?

Toxický človek Pexels/MART PRODUCTION

Veríte si a ste k sebe úprimní?

V akých znameniach zverokruhu ste sa narodili?

Láska vo vzťahu Pexels/Lany-Jade Mondou

Kto z vás je pre vzťah toxický? Zisti, či to je tvoj partner alebo ty
TY!
Mala by si dávať pozor, lebo o svojho partnera môžeš prísť. Možno ho až priveľmi obmedzuješ, rozprávaš mu, čo smie a čo nie a možno mu niekedy dávaš aj podmienky. Len dávaj pozor, do kedy sa takto nechá utláčať. Alebo si to možno ani sama neuvedomuješ a si pre neho toxická. Každopádne, mala by si zmeniť svoj prístup a predtým sa s ním ešte úprimne porozprávať.
ON!
Obmedzuje ťa, hovorí ti, čo smieš a čo nie a zakazuje ti kamarátov. Je až chorobne žiarlivý a možno ťa aj vydiera. Takto sa správa toxický človek a manipulátor. Ak sa ale tvoj partner správa takto, mala by si sa s ním úprimne porozprávať, lebo to nemusí skončiť dobre.
OBAJA!
Ste podobní a možno ste sa narodili aj v rovnakých znameniach zverokruhu. Preto máte tak podobné a možno až rovnaké povahy a ste jeden pre druhého toxickí. V niekoľkých ohľadoch to ale nevadí, pretože vo vzťahu možno máte stabilitu a nekončiacu vášeň.
NIKTO Z VÁS
Nemusíte sa báť, pretože váš vzťah je celkom v suchu. Nekonečne sa milujete, dôverujete si a v žiadnom prípade jeden pre druhého nie ste toxickí. Viete pochopiť toho druhého a túžite po spoločnej budúcnosti.

V súčasnosti sa väčšina vzťahov mení na toxický. TU nájdeš 9 dôvodov, prečo to tak môže byť. A preto TU nájdeš návod, ako zo života odstrániť týchto ľudí, ktorý z teba vysávajú zlú energiu.

Okrem toho sa dnes často stretávame s neverou, ktorá sa vo vzťahoch stáva doslova obľúbenou. Možno aj podľa teba ide o jednu z najbolestivejších vecí medzi dvoma ľuďmi. V našom predošlom článku nájdeš 8 nenápadných znakov, ktoré podľa expertky odhalia každého chlapa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy