Aj Twiinsky v poslednom období dostávajú poriadne zabrať. Ich „škandály“ v podobe rozchodov, detí či nových hitov zaznievajú v každom slovenskom médiu. Veronika Nízlová je v súčasnosti preberaná asi najviac. Porodila dieťatko mladému spevákovi Yaelovi, ktoré teraz nechala pokrstiť. Pochválili sa tým obe sestry na svojich instagramových účtoch.

Šokovala celé Slovensko

Celé Slovensko ostalo v šoku, keď sa Veronika Nízlová pochválila pozitívnym tehotenským testom. Každý si kládol otázku: „Kto je otcom dieťaťa?“ Odpoveď na ňu sme dostali o rok neskôr, keď o viac ako 10 rokov mladší Matúš Kolárovský naspieval krásnu pesničku „My“, v ktorej sa objavil s dieťatkom v náručí. O jeho otcovstve sa tak doposiaľ iba špekulovalo, no takýmto vyznaním lásky všetkých opantal a prekvapil.

O svojej dcérke hovorí vždy v dobrom a dokonca pri tom aj plače. Padli aj šokujúce priznania, ktoré ťa určite dostali do kolien. Rodičia sa však naďalej stretávajú iba kvôli malému klbku radosti, ktoré z nich vzišlo. Veronika dokonca nedávno zverejnila aj pesničku, ktorú údajne napísala ešte počas jej tehotenstva. Zase teda prišli domnienky, že ide o akýsi odkaz Matúšovi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.