Nízlová a Kolárovský
Instagram/veronikatwiins/matuskolarovsky

Už je to všetko jasnejšie! Tak, ako mladý herec a hudobník poslal „skrytý“ odkaz matke svojho dieťaťa, aj ona mu tou istou cestou povedala svoje. Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský si zvolili originálny spôsob, ako vyjadriť svoje myšlienky a emócie. Aj keď sa zdá, že teraz už medzi sebou fungujú ako priatelia, Twiinska mala na neho pred pár mesiacmi zrejme ťažké srdce. A teraz to priznala.

Ešte pred pár mesiacmi by zrejme nikto nečakal, že 36-ročnú speváčku a dvadsiatnika YAELA, ako si hovorí Matúš umelecky, spojí práve spoločné dieťa. Veronika, ktorá si zase v hudobnej kariére hovorí Vebi, totiž identitu otca svojho dieťatka dlho tajila.

Netrvalo dlho a po pôrode vyšlo najavo, že ním je práve mladý umelec. Ten otcovstvo potvrdil veľmi originálne vo videoklipe, kde má bábätko na rukách.

Twiinska s dcérkou Neou

Okrem slov, ktoré boli mierené dcérke, v texte jeho skladby zazneli aj také, ktoré by mohli naznačovať, čo sa udialo medzi ním a Veronikou. „Viem, že viac nie so sám. A ty maj svoj voľný svet. Nehovor mi, že som zradca. Ja som neodišiel preč,“ znie kúsok z pesničky MY.

Ešte skôr, ako tento song vyšiel, samotná Veronika niečo k svojmu poslednému vzťahu naznačila. Aj ona totiž napísala pieseň, ktorej slová znejú ako odkaz. A len teraz ju pustila von a prezradila aj veľké tajomstvo, ktoré sa s ňou spája.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News