Instagram/veronikatwiins, YouTube/ILLUMINATE

Matúš Kolárovský pred pár týždňami vydal pesničku, ktorá vyrazila dych celému Slovensku. Predtým existovali iba domnienky o tom, že dcérka Veroniky Nízlovej patrí je ich spoločná. Song to však potvrdil na plnej čiare a potom sa akoby roztrhlo vrece so srdcervúcimi príspevkami oboch rodičov malej Ney. 

Vo chvíli, keď exotický mladík vyšiel na povrch s obrovským tajomstvom, nestačili sme sa čudovať, ako rýchlo si k dcérke našiel vzťah. V rozhovore pre Život svoje emócie už nezvládol a rozplakal sa.

Zmenil sa jeho pohľad na svet

Hneď potom ako krásna pesnička uzrela svetlo sveta, sa Matúš objavil v príbehoch na Instagramoch oboch sestier Nízlových. Svoju mladú rodinku sa snaží navštevovať stále častejšie, kvôli čomu už jeho súčasná priateľka aj žiarli. Mladý spevák to však ignoruje, pretože k malej dcérke cíti neuveriteľnú lásku, aj keď Nea „vznikla neplánovane“.

„Nea pre mňa znamená všetko. Je to také zaujímavé. Človek nevie, až kým to nezažije. Vydal som videoklip, je to super pesnička, ale na ňom mi vlastne ani nezáleží, lebo mi tam ide hlavne o to, že to mal byť odkaz pre Neu,“ priznal mladík trasúcim sa hlasom pomedzi slzy.

„Môj pohľad na svet bol predtým úplne iný. Mal som obavy, že nebudem môcť robiť to, čo robím. Je to obrovská zodpovednosť. Nea je jediná vec, ktorá tu po mne zostane. Hudba je niečo celkom iné. Premýšľal som, ako pre ňu vytvorím zázemie, veď som nemal zázemie ani pre seba,“ pokračoval dojatý Matúš.

„Dnes som rád, že mám naozaj šancu to zázemie budovať, ale viem, že teraz a dlhé roky ho bude mať u Veroniky. Ja budem za Neou zatiaľ chodiť a dúfam, že keď budem starší, tak Nea nájde domov aj u mňa,“ dodal o niekoľko rokov mladší otec malej Twiinskinej ratolesti.

Matúš v rozhovore priznal aj to, že plače vždy, keď o svojom dieťatku hovorí. Snaží sa jej zabezpečiť čo najlepší život a dúfa, že o pár rokov jej vytvorí vhodné zázemie. Verí, že si k nemu raz nájde cestu a teší sa na okamih, keď bude mať partnerku a deti, aby Nea mala aj súrodencov. Zatiaľ si robí vodičák, aby k nej mohol kedykoľvek prísť.

Zdroj: Život

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News