Twiinska a Kolárovský
Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Ani keď začínal s herectvom či hudbou, nebol taký známy ako teraz. Matúš Kolárovský sa do povedomia dostal najmä vďaka tomu, že sa prostredníctvom jednej z pesničiek priznal k otcovstvu dcéry Veroniky Nízlovej. Rodičia malej Ney spolu ale netvoria pár, Yael má priateľku Nikolu, ktorej sa nehanbí prejavovať obrovskú náklonnosť priamo pred fotografmi Plusky

Matúš Kolárovský a jeho vzťahy

Iba prednedávnom Matúš Kolárovský prehovoril o tom, aké vládnu vzťahy medzi jeho dvoma partnerkami a dcérou. Neu má s Veronikou z dua Twiins a chodí ju navštevovať vždy, keď môže. K dcérke dokonca cíti až také puto, že plače vždy, keď o nej hovorí.

Možno by si sa pýtala, či na to všetko nežiarli jeho súčasná partnerka. Nuž, ocitla sa v zaujímavej situácii, ale napriek všetkému sú s Yaelom šťastní a vo FOTOGALÉRII pod článkom uvidíš, ako si dokazujú lásku.

Yaelova priateľka – Nikola Baranová

Twiinsky sú šťastné aj ako slobodné mamičky

Vraví sa, že dvojičky majú podobné životy a Twiinsky ukazujú, že to je naozaj pravda. Daniela a Veronika sa stali slobodnými matkami, no vyzerá to tak, že sú ešte šťastnejšie, ako kedykoľvek predtým. Chodia spolu na dovolenky, vzájomne sa starajú o svoje dcérky a teraz sa ešte aj rozhodli, že spolu budú bývať.

Prevratných okamihov v živote Daniely a Veroniky Nízlovej je v súčasnosti veľmi veľa. Nedávno totiž dokonca pokrstili Neu, kde všetci vyzerali ako tá najšťastnejšia rodinka na svete. Matúš Kolárovský v spoločnosti svojej malej dcérky a Twiinsky vyzeral ako vystrihnutý z časopisu a nikto by nepovedal, že ho doma čaká krásna priateľka.

A práve vtedy si si možno povedala, že Veronika a Yael sa nakoniec dajú dokopy. No opak je pravdou. Majú spolu síce dobrý vzťah, no nie partnerský.

Možno si stihla postrehnúť, že Matúš Kolárovský nedávno patril medzi zápasníkov Fight Night Challenge, kde sa v ringu objavil s fitness influencerom Janym Landlom. Neskôr sa však presunul k stolu k svojej priateľke Nikole, s ktorou si užíval intímne chvíľky priamo pred fotoaparátmi známeho slovenského denníka.

FOTOGALÉRIA:

Zdroj: Plus 1 deň

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News