Daniela Nízlová s rodinou

Žeby speváčka Daniela Nízlová posielala odkaz svojmu expartnerovi aj rok po rozchode? Na svojom Instagrame zverejnila príbeh s veľavravným popisom. 

Podobné osudy speváčok

Minulý rok nás všetkých šokoval rozchod známeho páru, ktorý vyzeral idylicky. Twiinska Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka si dali zbohom aj napriek tomu, že spolu majú dcéru. Ešte vtedy novopečená mamička tak vzala Lindu a odletela s ňou na Slovensko. Vtedy totiž ešte spolu bývali v Neapole, kde športovec pôsobí.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

Prednedávnom celý svet prekvapil podobný rozchod. Po nevere sa rozišla speváčka Shakira s futbalistom Gerardom Piquém a teraz mu poslala odkaz prostredníctvom piesne s názvom Monotonía

Daniela Nízlová sa našla v tejto piesni

„Nebola to ani tvoja, ani moja chyba. Viniť môžeme monotónnosť. Nikdy som nič nepovedala, ale zranilo ma to. Vedela som, že sa to stane,“ spieva sa v piesni počas toho, ako Shakira plače a jej tvár je zničená.

Shakira
zdroj: YouTube/Shakira

„Zabudol si, kým sme kedysi boli. Vzdialil si sa svojím postojom a to ma naplnilo nervozitou. Nedal si do toho ani polovicu, ale viem, že som do toho dala viac ako ty. Snažila som sa dohnať niekoho, kto ani nešiel so mnou,“ pokračuje speváčka, zatiaľ čo má dieru v hrudníku a drží svoje zronené srdce v rukách.

„Teraz už neostalo nič z toho, čo bolo kedysi. Hovorím to úprimne. Si chladný ako Vianoce. Je lepšie, že je koniec. Nepúšťaj mi znovu tento film, už som ho raz videla. Pretože ťa milujem, ale seba milujem viac,“ spieva Shakira ďalej.

A Daniela Nízlová s ňou úplne súhlasí. Pieseň prezdieľala vo svojom príbehu na Instagrame a napísala k nemu: „Ďakujem, že si to povedala aj za mňa,“ napísala. „Rovnaká vec,“ pridala ešte.

Daniela Nízlová
zdroj: Instagram/danielatwiins

Týmto príbehom tak Twiinska dala jasne najavo, že súhlasí so slovami Shakiry a posiela tak rovnaký odkaz Lobotkovi. Pieseň dnes má už vyše 73 milióna zhliadnutí.

Počula si už Shakirin nový hit?

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News