Matúš Kolárovský s Twiinskou a Neou
Instagram/veronikatwiins

Matúš Kolárovský sa do povedomia celého Slovenska nedostal iba vďaka účinkovaniu v seriáli Pán profesor. Sympatický spevák je neustále ostro sledovaný verejnosťou. Môže za to jeho dcéra Nea, ktorú mu porodila o vyše 10 rokov staršia Twiinska Veronika Nízlová. Je známe, že Yael má priateľku Nikolu, o čom sme ti už aj písali a teraz pre Markízu ozrejmil vzťah medzi nimi troma. 

Všetci zostali v nemom úžase, keď internet zaplavila správa, že Vebi je tehotná. Každý sa ale pýtal iba jedinú otázku „Kto je otcom dieťaťa?“ Obaja rodičia to však dlho tajili, no nakoniec všetko vyplávalo na povrch. Najprv to boli iba dohady, no potom sa ukázalo, že boli pravdivé. Veď ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne.

Matúš Kolárovský na krstinách

Už vtedy sme všetci vedeli, že ich vzťah bude komplikovaný, keďže Matúš Kolárovský si našiel novú priateľku Nikolu. Napriek tomu však svoju dcéru Neu miluje a chodí za ňou vždy, keď môže. Rodičia ju dokonca pred niekoľkými týždňami pokrstili.

„Krstiny boli super. Podľa mňa to dopadlo veľmi fajn. Ja som nikdy nezažil katolícky krst, takže toto bola pre mňa taká novinka, ale bol to veľmi fajn pocit. Dostala meno aj po mojej babke, ale nie len po mojej. Aj z Veronikinej strany sa babka volá Anna. Takže je teraz Nea Anna a je to prekrásne. Teším sa,“ priznal pre Markízu šťastný otecko.

Nie sú si ľahostajní

Všetci na Matúšovi a Veronike vidíme, že si nie sú ľahostajní. Svedčí o tom aj pesnička, ktorú nedávno naspievala Twiinska. Údajne malo ísť o vyjadrenie akýchsi myšlienok pre mladého speváka ešte počas tehotenstva.

Takýto vzťah sa dá zvládať veľmi ťažko. Rodičovstvo je nerozlučné puto. Yael sa vyjadril aj ku aktuálnemu vzťahu s Nikolou a ako to medzi nimi teda funguje. „Frajerku ešte mám, lebo je super. Verím tomu, že všetko je v poriadku,“ povedal.

Keďže Yael je aj model a herec, prezradil aj názor na to, keby sa chcela vybrať touto cestou. V mladom oteckovi sa ihneď vytvoril rodičovský pud.

„Modeling by som jej asi zakázal, lebo ten chlapský modeling je taká pohodička oproti babskému. Neviem si predstaviť, žeby som ju pustil niekam do Ameriky, lebo ona bude pekná, už je pekná. Bude to pre mňa ťažké pustiť ju do života,“ priznal Matúš Kolárovský, ktorý teda ukázal aj svoju citlivú rodičovskú dušu.

Zdroj: markíza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News