Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský
Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Veronika Nízlová so sestrou na svojich sociálnych sieťach veľmi rady s fanúšikmi zdieľajú kúsky z ich súkromia. Ak sleduješ aspoň jednu z Twiinsiek, vieš, že sa to oplatí, keďže ich životy sú naozaj zaujímavé. Pomerne často ti dajú priestor aj na otázky. Vebi sa pre takýto krok rozhodla aj dnes. Na svojom Instagrame odpovedala na zaujímavé dotazy od fanúšikov.

Predmetom klebiet je prevažne to, že má dcéru s o 15 rokov mladším spevákom Matúšom Kolárovským. Spočiatku išlo iba o dohady, no sám Yael sa k otcovstvu priznal v pesničke, ktorú naspieval pre malú Neu.

Aký majú vzťah?

Už viackrát sme ti aj my prezradili, aký je vzťah medzi rodičmi iba niekoľkomesačnej dcéry. 21-ročný mladík priznal, že plače vždy, keď o nej hovorí a snaží sa ju navštevovať tak často, ako je to možné. Kameňom úrazu je však to, že Matúš má priateľku a už padli aj reči, že žiarli.

Ku vzťahu s otcom dieťatka sa vyjadrila aj samotná mamička Veronika Nízlová. „Máme dobrý kamarátsky vzťah a najpodstatnejšie je, aby s ním mala super vzťah Nea,“ priznala Twiinska.

Matúš Kolárovský a Nea
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Na koho sa bude Nea podobať?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News