Instagram/tinaslovakia

Speváčka Tina svoje šťastie a lásku na sociálnych sieťach viac netají. Len pred pár týždňami dala fanúšikom na Instagrame vedieť, že má po svojom boku nového partnera. Po minuloročnom rozvode s reperom Separom, s ktorým má dcéru Aničku, tak už obaja z nich našli niekoho, do koho sa znova zamilovali. 

Kým si 35-ročný Separ užíva exotickú dovolenku v teple s 13-rokov mladšou partnerkou, tanečnicou Cynthiou, 37-ročná Tina si s boxerom menom Karol Itauma, užila voľné dni v našej prírode. Medzi ňou a jej novou láskou je pritom až 16-ročný vekový rozdiel.

No na najnovších fotkách, ktoré sa objavili na sociálnej sieti, by to tipoval len málokto. Navyše, fanúšikovia si všimli ešte niečo!

Talentovaná mama dvoch detí nedávno priznala, že je v tom naozaj po uši. „Karol je jeden múdry, pokojný, pokorný, trpezlivý, vyrovnaný muž, ktorý to má v hlave upratané tak, že som pri ňom zažila nespočetne veľa WAU efektov. Jeho mindset je obdivuhodný a inšpiratívny. Inak by nemohol robiť to, čo robí. Je na mňa neskutočne dobrý a je to za odmenu,“ vyjadrila sa krásne na jeho adresu.

Fanúšikovia im lásku prajú a držia im palce, pretože sa k sebe naozaj hodia. Až tak, že si pri posledných selfie fotkách všimli, že sa dokonca na seba aj neskutočne podobajú! Samotná Tina vtipne podotkla, že keby si nechala narásť fúzy, zrejme by sme ich nerozoznali.

Čo povieš, vidíš tam tú podobu tiež?

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News