Instagram/separ__dms

Prvý pracovný týždeň nového roka začal, vonku je pochmúrne počasie a množstvo ľudí by si teraz najradšej zbalilo svoje kufre a odletelo niekam ďaleko do tepla. Kým niekto čaká na leto, aby si užil slnko a more, pre niekoho je práve zima ideálny čas na to, dopriať si dávku relaxu. Platí to aj pre naše známe tváre, hudobníkov či influencerov.

Nový rok a oddych si spolu so skupinou priateľov práve užíva aj raper Separ s mladou priateľkou Cynthiou, ktorí svojich fanúšikov na Instagrame tešia slnečnými a pozitivnými fotografiami z exotického Mexika. Svojimi zábermi z ich luxusnej dovolenky aj teba aspoň na chvíľu prenesú myšlienkami niekam ďaleko.

Nech je každý ďalší lepší jak ten pred ním. Žiadne plány, len dať to najlepšie zo seba a brať si, čo nám patrí. Cestovať a užívať si tak veľa, jak sa len dá. Makať a posúvať sa v každom smere! 2022 no poď,“ napísal raper pod svoju fotografiu, kde si v bazéne spolu s partnerkou vychutnáva výhľad v Mexiku. Spoločne už navštívili Zanzibar, Taliansko či Turecko.

Pozri sa, ako pohodovo to vyzerá na ich aktuálnej dovolenke. Zaľúbenci si užívajú každý spoločný okamih.

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

zdroj: Instagram/separ__dms

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Oddych v Mexiku si s manželom Reném užíva aj Zuzana Strausz Plačková. Pre dovolenku v januári sa rozhodli aj influencerky Lucia Mokráňová, Jana Hrmová či celebritný hairstylista Jirko Blatný.

Svoje 30. narodeniny oslavuje na dovolenke v Dubaji Lucia Mokráňová

Oddych v Dubaji si práve užíva aj Jana Hrmová

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News