Separ a Cynthia
Instagram/cynthia_tothova, Instagram/separ__dms

Separ a influencerka Cynthia sa tešia z nového malého prírastku do rodiny. Známy slovenský raper svoje baby potešil vo veľkom štýle a nielen on, ale aj jeho partnerka sa tým aj pochválili na Instagrame. 

Separ a Cynthia sa aj na našom webe v súčasnosti objavujú v jednom kuse. Dôvodom je to, že v ich vzťahu stále dochádza k novinkám, ktoré nás neustále prekvapujú.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Aj napriek viac ako 10-ročnej vekovej bariére si fantasticky rozumejú. A šťastný párik si možno spočiatku myslel, že svet pôjde proti nim, no potom im „vzťah schválila“ aj bývalá žena Separa, Tina, s ktorou má dcéru Aničku. So Cynthiou majú ale perfektný vzťah, čo môžeme sledovať aj na jej profile.

Separ a Cynthia sa tešia z nového prírastku

Keď sa pozrieš do stories známeho slovenského rapera a jeho priateľky, uvidíš rozkošné fotky a videá. Ak Separa sleduješ na Instagrame, vieš, že aj napriek drsnému zovňajšku je to vlastne milý a empatický človek. Miluje zvieratá a rád ich zachraňuje, za čo mu patrí obrovský obdiv.

Separ, Cynthia a Tina
zdroj: Instagram/separ__dms, Instagram/tinaslovakia

Prednedávnom sme ti písali o tom, že Separ a Cynthia si domov priniesli zajaca, ktorého našli na ceste pred domom. Rodinka sa z prírastku do rodiny veľmi tešila.

Radosti sa v dome Kmeťovcov dočkali aj teraz. Včera totiž Separ zachránil kačiatko a ani chvíľku neváhal. Zobral si ho domov a okamžite k sebe všetci našli cestu. Dokonca sa s ním pomaznal aj pes.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/separ__dms

„Našli sme ho podvyživeného na našom jazere. Matka nikde, ostatné káčatá nikde. Tak som ho zobral, naštudoval čo a jak, urobil stravu, výbeh… No a máme kačicu, hahahaha,“ napísal Separ do jedného zo svojich príbehov.

Na rozkošné fotky sa môžeš pozrieť v našej FOTOGALÉRII. A buď si istá, že ti zlepšia tento deň.

Zdroj: Instagram/separ__dms, Instagram/cynthia_tothova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News