Instagram/tinaslovakia

Fanúšikovia speváčky Tiny zažili nesmiernu radosť, keď sa rozhodla vrátiť na hudobnú scénu a teraz jej fandia aj v jej osobnom živote. Nie je tomu tak dávno, čo na svojom Instagrame začala ukazovať neznámeho muža. Zo začiatku vždy len od chrbta, no napokon ho ukázala celému svetu

Jej novým priateľom je boxer Karol Itauma, ktorý má na svojom konte víťazstvo v olympijských hrách mládeže v roku 2018 a okrem toho je aj 8-násobným majstrom Anglicka v boxe. Má len 21 rokov, no jeho disciplína sa odrazila aj na tom, aký je v súkromí.

37-ročná speváčka na svojom profile dala možnosť pýtať sa otázky a bolo viac než jasné, že veľa z nich bude smerovať práve na jej novú lásku.

Ľudí zaujímalo napríklad to, ako sa dvojica zoznámila. Tina prezradila, že prsty v tom má jej manažérka. Fanúšikovia ju zahltili aj milými a podpornými správami o tom, ako jej to prajú.

Zaľúbená mama dvoch detí napokon prezradila o svojom partnerovi trochu viac a z týchto slov je jasné, že je v tom naozaj po uši.

„My sme si nevybrali, to sa muselo stať. Karol je jeden múdry, pokojný, pokorný, trpezlivý, vyrovnaný muž, ktorý to má v hlave upratané tak, že som pri ňom zažila nespočetne veľa WAU efektov. Jeho mindset je obdivuhodný a inšpiratívny. Inak by nemohol robiť to, čo robí. Je na mňa neskutočne dobrý a je to za odmenu,“ prezradila vo svojom príbehu Tina.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Dvojica nemá problém ukazovať sa aj na verejnosti. Naposledy si naživo pozreli Fight Night Challenge v Brne, kde sa v ringu predstavil napríklad aj raper Rytmus. Aj keď im niektorí ľudia hovoria, že spolu vyzerajú ako súrodenci, sú naozaj šťastní a veľmi im to pristane.

Súhlasíš s tým aj ty?

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News