Cynthia Tóthová

Slovenská influencerka Cynthia Tóthová, ktorá je zároveň aj partnerkou rapera Separa, bude musieť absolvovať operáciu. Na svojom Instagrame informovala fanúšikov o tom, že v januári by sa malo skončiť jej trápenie.

23-ročná Cynthia na svojej sociálnej sieti zdieľa nielen pracovné a inšpiratívne príspevky, ale problém nemá ani poodhaliť svoje súkromie. A to aj vtedy, keď ukáže svoje „nedokonalosti“, ktoré bežne mnohé skrývame. Či už celulitídu, strie alebo aj faldíky na brušku. Spôsobila tak u žien ošiaľ, zaplavili ju mnohé videá a fotky dievčat so svojimi „chybičkami krásy“ a zdvihla im tak sebavedomie.

Aj keď svoje telo miluje také, aké je, rada športuje a venuje sa pohybu, no opakované choroby jej v tom bránia.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/separ__dms

Cynthia Tóthová pôjde na operáciu

Jej verní fanúšikovia si na sociálnej sieti všimli, že bola v poslednej dobe často chorá. „Vkuse mám angínu. V novembri som mala trikrát angínu a trikrát antibiotiká na týždeň. To je extrémne veľa,“ priznala sa na videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Kvôli tomu nemôže pokračovať ani v cvičení, ktorému by sa chcela venovať.

Po vyšetrení mandlí sa zistilo, že ich má úplne zničené a nefungujú, ako by mali. Preto sa rozhodla, že si ich dá odstrániť. Najprv musí absolvovať predoperačné vyšetrenia a v januári ju čaká laser a noc na klinike. Celý zákrok ju pritom vyjde na 1 100 eur. „Wau, ale no dobre, aspoň nebudem chorá,“ dodala.

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News