Krása Sloveniek nemá hraníc. Celý svet už vie, že tie najkrajšie ženy majú slovanský pôvod a zistiť, ktorá z nich je najkrajšia, nie je vôbec jednoduché. Preto sa do hlasovania môžeš zapojiť aj ty. 

Miss Horehronie je súťaž krásy medzi dievčatami zo stredného Slovenska s trvalým pobytom v okresoch, ktoré do tejto oblasti patria. Minulý rok v auguste sa konal casting a vybrala sa finálová desiatka tých najkrajších z najkrajších.

Finále sa malo konať 15.11.2020, ale situácia, ktorá nastala, zorganizovanie finálového večera, bohužiaľ, skomplikovala. A tak sa organizátori rozhodli presunúť finálový večer na rok 2021. Moderátorom bude krásny a mladý “šuhaj” Juraj Bača.

Aj napriek tomu, že je finále súťaže presunuté, aj naďalej sa diváci môžu zapojiť do hlasovania o Miss sympatia Horehronie 2020. Viac informácií ohľadom hlasovania nájdeš na instagramovom profile @misshorehronie , kde nájdeš predbežné výsledky, súťaže o VIP vstupenky, ako aj fotky zo súkromného života finalistiek. Tak ktorá sa z nich sa stane miss Horehronie 2020?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.