instagram.com/rianne.meijer

Vidíš to aj ty! Sleduješ ženy, ktoré ťa inšpirujú či už svojou prácou, cvičením či dietovaním. Avšak všetko to môže byť len klam, pretože nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá!

Určite aj ty sleduješ mnoho žien, ktoré sú pre teba idolom či už svojim zamestnaním, dokonalou postavou, alebo premenou, ktorú chceš dosiahnuť aj ty! Zamyslela si sa však niekedy nad tým, že každá fotka, ktorú vidíš na profile svojej ikony musela prejsť dlhým procesom?

Možnože sa fotka na sociálnej sieti ani zďaleka nerovná realite. Tu však nastupuje ona. Volá sa Rianne Meijer. Pochádza z Amsterdamu a rúca všetky mýty o dokonalosti Instagramu. Možnože pomôže aj tebe, pretože nič, čo je na tejto sociálnej sieti nie je 100 % real.

Dokonalá postava alebo len dobrý uhol?

Každá z nás sa aspoň raz kontrolovala v zrkadle a hľadala ten najlepší uhol, v ktorom vyzerá najkrajšie a najštíhlejšie. Presne toto robia aj mnohé Instamodelky, ktoré, rovnako ako aj ty, chcú vyzerať na fotkách čo najdokonalejšie.

Potom túto hviezdu uvidíš odfotenú novinárom a tvoje ilúzie o dokonalosti tejto hviezdy sa , našťastie, rozplynú. Presne aj túto stránku ukazuje Rianne veľmi často. Hlavne preto, aby si ženy nemysleli, že každá (a aj tá najsledovanejšia) influencerka je 24/7 chodiaca krása.

View this post on Instagram

Before food vs. after food 😂 @vivianhoorn

A post shared by RIANNE MEIJER (@rianne.meijer) on

Momentky ti neukáže nik, iba žeby…

Instastars majú fotenie na dennom poriadku. Niekedy ultra profesionálne, inokedy rýchle na peknom mieste či zaujímavej ulici. Za krásnou fotkou stojí kopec záberov, ktoré si netrúfame vyčísliť. No môžeme povedať, že veľká časť z nich sú nevydarené až vtipné zábery, ktorými sa však žiadna z nich nepochváli, pretože prečo aj?

Veď na Insta chce byť každý v tom najlepšom svetle. Na toto má Rianne taktiež odpoveď a svoje fotografie zverejňuje jedna radosť. Či už bez make-upu, s trojitou bradou alebo s uvoľnenou postavou. Predsa sa nemáme za čo hanbiť, keďže nikto na tomto svete nie je dokonalý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty