pexels.com

Muži zriedkakedy otvorene rozprávajú o svojich pocitoch. Robia to asi tak často, ako keď sa Saharou preženie búrka – táto scéna je tak nemožná a ojedinelá. Avšak aj keď sa ti to možno nezdá, muži nie sú emocionálne vyprahnutí, ako to mnohé psychologičky tvrdia vo svojich knihách. Radi totiž vyjadrujú svoju lásku prostredníctvom činov a nie slov, ako my ženy. Týmito siedmimi spôsobmi muž najradšej prejavuje žene lásku.

Nechá si poradiť

Namiesto toho, aby ti vyjadril svoju lásku prostredníctvom slov, si vypýta od teba radu. Robí to naozaj zriedkakedy, pretože si myslí, že je neomylný a ak si vypýta radu od ženy, trpí jeho ego. Ak tak však muž urobí, buď si istá, že pre neho naozaj veľmi veľa znamenáš.

Uzatvára kompromisy

Pamätáš si, ako si strašne chcela ísť do tej novej talianskej reštaurácie, no on mal chuť na čínu a aj napriek tomu ste večerali skvelé talianske cestoviny? Tento kompromis uzavrel s tebou len a len z toho dôvodu, že ťa bezhranične miluje a chce, aby si bola šťastná.

Dáva ti darčeky, kvety a… jedlo

Ak ťa miluje, chce aby si sa pri ňom cítila dobre. Dokázal by ti dať aj to posledné, čo má. Nosí ti ruže, čokoládu, kávu, knihy či lieky – len preto, aby ti dokázal svoju lásku bez použitia jediného slovka.

Pomáha ti s domácimi prácami

Vrátiš sa totálne vyčerpaná z práce po namáhavom dni a vidíš, že pral, umyl riadi či dokonca dočista vyumýval kúpeľňu. Nezabudni mu preto dať obrovský bozk, pretože to urobil len preto, lebo ťa má naozaj veľmi rád a chce, aby ste spolu trávili viac času. Muži tiež radi vyjadrujú svoju lásku k žene tak, že jej navaria večeru.

Nebojí sa ti ukázať svoju náklonnosť

Hovorí sa, že muži všetko prejavujú fyzickým spôsobom, dokonca aj svoju lásku. To znamená, že ťa napríklad každé ráno pobozká na čelo či líce, drží ťa za ruku alebo ťa len tak mimovoľne pohladká po stehne. Toto všetko ti môže napovedať, že ťa naozaj úprimne ľúbi.

Píše ti lístočky

Niekomu sa možno môže zdať staromódne, ak chlap zanecháva po celom dome odkazy s vyznaniami lásky. Avšak nám ženám to pripadá nesmierne romantické. Preto ti určite bude milým prekvapením, ak od si od neho ráno nájdeš takýto láskyplný odkaz na chladničke či na stole.

Vo všetkom ťa podporuje

Človek, ktorý ťa naozaj srdečne miluje, bude chcieť všetko prežívať s tebou. Neustále chce vidieť úsmev na tvojej tvári a preto je veľmi rád, ak ti všetko vychádza tak, ako má. Vedz, že ak ťa tvoj partner vo všetko podporuje, na 100 % ťa miluje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating