Muž a žena, ktorí veria, že to potrvá navždy
Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Začiatok leta je ideálny čas na to, aby si si našla známosť. Teda, pokiaľ si single. Z letných lások vznikajú tie najkrajšie spomienky, ktoré budeš možno rozprávať ešte aj svojim vnúčatám.

Takto zvedieš každého muža, po ktorom budeš túžiť.

Dbaj na výber oblečenia

Muži sú priťahovaní k červenej farbe. Vždy, keď pôjdeš v lete von, obleč si niečo s červenou. Pokojne sa nahoď do červených šiat, alebo do mini sukne, ktorá zvýrazní tvoju túžbu zažiť horúcu noc. Ak nie si fanúšička červeného oblečenia, vyskúšaj aspoň rúž tejto farby alebo líčenie. Muži sa na teba nebudú vedieť vynadívať.

Očný kontakt

Keď už muža zaujmeš oblečením, dôležité je, aby bol s tebou stále v kontakte. Snaž sa udržiavať čo najdlhší očný kontakt, aký len bude možný. Takto si zaistíš, že bude po tebe túžiť a večer ti na barovom pulte nebudú chýbať drinky od tajného ctiteľa.

Maj nohy otočené k nemu

Pokiaľ budeš úspešná a nadviažete spolu konverzáciu, nezabúdaj na neverbálne gestá. Maj nohy otočené smerom k nemu a snaž sa pôsobiť milo. Takto mu dáš najavo, že sa v jeho prítomnosti cítiš dobre a doslova túžiš po tom, aby z teba strhol šaty. Ak by si bola natočená od neho, mohol by sa cítiť tak, že ti je jeho spoločnosť nepríjemná.

Pozeraj sa mu na pery

Týmto malým, ale účinným trikom mu dáš najavo, že máš na neho chuť. Keď sa mužovi budeš dívať na pery, určite si to všimne a pomyslí si, že ho chceš pobozkať. V niektorých prípadoch to nemusí byť pravda, no u muža to spustí divoké fantázie. Bude premýšľať nad tým, ako dobre sa vieš bozkávať a o chvíľu ťa bude chcieť otestovať.

Pri rozhovore sa k nemu nakláňaj

Ďalšie a posledné neverbálne gesto, ktoré v mužskom svete funguje. Počas rozhovoru buď otvorená, smej sa na jeho vtipoch a sem tam sa ku nemu nakloň. Dovoľ mu nenápadne zacítiť tvoju vôňu. Pokiaľ budeš dobrá a chytí sa, vyhrala si. Muža nič neopantá lepšie, než krásna a príťažlivá ženská vôňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating