Čierne nechty
Instagram/maison.delabeaute, Instagram/gel.bymegan

Čierna manikúra môže byť pre niektoré ženy príliš odvážnym krokom, ale v skutočnosti ide o veľmi elegantnú a modernú voľbu pre všetky príležitosti. Existuje mnoho dôvodov, prečo by si mala skúsiť čierne nechty. A nie je to len o tom, že s nimi budeš štýlová a neprehliadnuteľná.

Čierna farba je v prvom rade univerzálna a nikdy nevyjde z módy. Takáto manikúra je navyše vhodná pre každú príležitosť – môžeš ju nosiť na párty, do práce, ale aj na svadbu. Dôvodom je, že pôsobí elegantne a výnimočne zároveň. Môžeš ju ľahko skombinovať s akýmkoľvek oblečením či doplnkami.

Ďalším plusom je, že čierna opticky zužuje, takže tvoje ruky a prsty budú pôsobiť štíhlejšie. Čierna manikúra teda dokáže zakryť prípadné nedostatky na rukách a zvýrazniť ich krehkosť a jemnosť. Je tiež vhodná pre každý tvar nechtov, takže ju môžeš skúsiť, či už máš krátke alebo dlhé pazúriky.

Čierne nechty na desiatky rôznych spôsobov

Možno by si si povedala, že čierna manikúra bude nudná, no opak je pravdou. Na výber máš množstvo rôznych prevedení, od lesklých po tmavé odtiene, francúzsku manikúru alebo len rôzne čierne doplnky.

Pripravili sme si pre teba niekoľko inšpirácií, ktoré by si mala rozhodne vyskúšať. Nájdeš ich v našej FOTOGALÉRII. Pri najbližšej návšteve nechtárky naber odvahu a stav na toto, určite to nebudeš ľutovať.

Ak chceš okolie zvádzať svojím očarujúcim vzhľadom, mala by si myslieť aj na svoje vlasy. Na to, aby boli krásne a lesklé, nestačí len účinný či drahý šampón. V našom predošlom článku nájdeš 5 dôležitých vecí, na ktoré by si po umytí svojej krásnej hrivy nemala zabúdať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty