Inšpirácie na letné nechty: S týmito sa budeš cítiť dokonale

Každá žena sa chce cítiť krásna, a to nielen kvôli okoliu, ale najmä sama pre seba. Docieliť to môžeš viacerými vecami a jednou z nich sú aj dokonale urobené nechty. Pokiaľ ti chýba inšpirácia, tak ti ju veľmi radi poskytneme. Tieto tipy sú práve na najbližšie mesiace ako stvorené.

Nie je hanba, keď sa žena o seba chce starať a chce sa cítiť pekne. Práve naopak, je to obdivuhodné. Keď má popri všetkých problémoch a stresoch ešte chuť byť pekná, upravená. Veľmi dôležitým doplnkom celkového vzhľadu sú určite aj nechty, ale napríklad aj účes, ktorý nosíš. TU nájdeš nejaké tipy na upravené vlasy počas všedných dní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Ako mať krásne nechty

Urobiť si manikúru nie je až taká veda, ako by si si mohla myslieť. Dokonca sa o ňu vieš postarať ty sama v pohodlí domova. Stačí ti na to iba dobrá nálada a chuť niečo pre seba spraviť. Samozrejme, kreativite sa medze nekladú, a preto tu ti poskytneme tipy na letné nechty.

Nikto ti nemôže tak úplne diktovať, čo je a čo nie je v móde. Ak sa tebe nepáčia trendy, ktoré frčia, tak absolútne nemaj strach. Je to tvoje telo, a teda v tomto prípade tvoje nechty, a preto je len na tebe, čo si na ne dáš. Avšak inšpirácie nie je nikdy dosť, takže veríme, že si si našla niečo aj medzi našimi kúskami.

Najdôležitejšie pre krásne nechty je hydratácia, ktorú nesmieš zanedbávať. Suchá pokožka od umývania riadov či dezinfekcie dokáže spraviť šarapatu aj tu. A preto sa staraj o svoje ruky poriadne, pretože je to jeden zo znakov, ktoré si ľudia pri prvom kontakte všímajú.

Mimo toho je samozrejme ešte dôležitý aj tvoj ostatný výzor ako vlasy, oblečenie a najmä vôňa, ktorou dokážeš ohúriť nejedného chlapa. V neposlednom rade ide aj o vystupovanie a sebavedomie, tak na to mysli. Nikto ťa totiž nebude ľúbiť tak verne, ako sa môžeš ty sama.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty