Káva, zmrzlina, alkohol. Aj z týchto ingrediencii si vieš pripraviť originálne nápoje, ktoré ohúria všetky tvoje kamarátky. Príprava je jednoduchá, rýchla a so zaručeným výsledkom. 

So zmrzlinou

Tiež sa počas leta nevieš dojesť zmrzliny? Nie si sama! Ak ťa už kornútok omrzel, skús kopček zmrzliny pridať do drinku. Z pohodlia domova si vieš pripraviť niektorý, z najnovších zmrzlinových nápojov za rok 2019. Nám je najsympatickejší Affogato al caffe, ktorý sa pripravuje zo šľahačky, šálky espresa, kopčeka zmrzliny a likéru. No nepohrdli by sme ani Orange Spritz s prossecom či The Riviera s čokoládovým mouse.

Latte trochu inač

Už žiadna rýchla káva cestou do školy alebo do práce. Konečne máš čas pripraviť si dávku kofeínu na krajší a lepší spôsob. Čo tak dať telu pauzu od ťažko stráviteľnej kávy z automatu a dať zelené vegan verzii? Golden Milk Latte znie veľmi fajn a aj tak chutí. Pripravuje sa zo zázvoru, kurkumy, čierneho korenia a mandľového mlieka. Vo videu nájdete aj recepty na levanduľové latte a marocký pepermintový čaj.

Zdravá alternatíva

Miluješ vychladené džúsy? Daj toto leto šancu tým, ktoré si urobíš sama doma. Príprava je veľmi jednoduchá a rýchla zároveň. Bez zbytočných konzervantov a éčok. Potrebuješ len čerstvé ovocie, ľad a zopár ďalších ingrediencii. Nehovoriac o tom, aké zdravé sú tieto nápoje. Melónový, uhorkový alebo čučoriedkový džús. Ktorý sa stane tvoj najobľúbenejší?

Niečo alkoholické

Chystáš garden party a chceš okúzliť svojich hostí? Čo tak im pripraviť niektorí z týchto piatich originálnych nápojov s alkoholom. Vo videu nájdeš veľa vychytávok. Najviac nás zaujali vínové kocky. Do formy na ľad naleješ červené víno, dáš do mrazničky a pridáš do drinku. Na podobnom princípe funguje aj výroba domácej alko drene. Vrele odporúčame.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.