unsplash.com

Chystáš sa večer na párty a chceš vyzerať absolútne neodolateľne? Mám pre teba skvelý návod na jarný mejkap, ktorý je na party ako stvorený! Nesmú samozrejme chýbať výrazné oči – fialové s ružovým metalickým nádychom. Pusťme sa do toho!

Začneme s matným vínovým tieňom, ktorý aplikujeme do ohybu viečka huňatým štetcom. Potom siahneme po bledšom odtieni fialovej farby a ten aplikujeme pomocou menšieho štetca do vonkajšieho kútika oka. Prostredníctvom huňatého štetca rozmažeme nanesený tieň tak, aby sa dostal aj do ohybu oka.

Menším štetcom nanesieme do ohybu oka tiež tmavší vínový tieň, ktorý potom rozmažeme pomocou huňatého štetca. Do vnútornej tretiny oka aplikujeme matný telový tieň. Do stredu viečka nanesieme jasný fialový tieň, aby tmavý tieň na vonkajšom kútiku oka lepšie vynikol. Do stredu viečka tiež aplikujeme ružovo fialový tieň a pomocou menšieho štetca ho aplikujeme aj na spodnú linku oka. Použijeme presne tie isté tiene, ktoré sme naniesli na viečko.

Do kútika spodnej linky oka aplikujeme ružový trblietavý tieň s jemným nádychom zlatej. Všetko zakončíme trblietkami v zlatistej farbe a čiernou tekutou linkou. Nesmieme samozrejme zabudnúť na riasenku či umelé riasy.

Pomocou bronzera si vykontúrujeme tvár a na líca nanesieme ružovú lícenku. Na nos a lícne kosti nanesieme rozjasňovač, na pery tmavofialový tekutý rúž. Môžeme na ne pridať tiež ružový tieň s trblietkami, ktorý aplikujeme do stredu pier. Dosiahneme tak skvelý, metalický finiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty