Johnny Depp a Amber Heard na súde
Instagram/tatianamaslanyshehulk, Instagram/showroomnewsmx

Tu si môžeš pozrieť video, kde Kate poprela klebety

Bol rozsudok spravodlivý?

Porota na súde zistila, že Amber očiernila Deppa v troch vyhláseniach v článku The Washington Post a Johnny zase svoju expartnerku očiernil v jednom vyhlásení, ktoré interpretoval jeho právnik. Informoval o tom známy denník CNN.

Porota nakoniec pirátovi priznala 10 miliónov dolárov ako náhradu škody a 5 miliónov dolárov ako represívnu náhradu. Okrem toho ešte udelila Amber 2 milióny dolárov ako náhradu škody a žiadne peniaze na odškodnenie. Herečka teda na svojho bývalého minie 15 miliónov, no dva z toho sa jej vrátia.

Sklamaná Amber a nadšený Johnnyho tím

„Od samého začiatku bolo cieľom predloženia tohto prípadu odhaliť pravdu, bez ohľadu na výsledok. Hovoriť pravdu bolo niečo, čo som dlžil svojim deťom a všetkým, ktorí ma neochvejne podporovali. Cítim pokoj s vedomím, že som to konečne dosiahol. Je čas obrátiť list a pozrieť sa do budúcnosti,“ povedal Johnny Depp.

„Sme vďační, veľmi vďační porote za ich starostlivé zváženie, sudcovi a personálu súdu, ktorí venovali tomuto prípadu obrovské množstvo času a zdrojov,“ uviedla Camille Vasquez, právnička a údajná milenka známeho herca.

Sklamanie, ktoré dnes pociťujem, sa nedá opísať slovami. Trhá mi srdce, že kopec dôkazov stále nestačilo na to, aby som sa postavila neprimeranej moci a vplyvu môjho bývalého manžela,“ prezradila skormútená Amber Heard.

Zdá sa teda, že za ich toxickým krátkym manželstvom a partnerským vzťahom môžu konečne dať definitívnu bodku. Herečka z Aquamana môže vďačiť za neuveriteľné zviditeľnenie a Johnny si zase prilepší. Hoci už videl aj väčšie peniaze, určite mu v jeho luxusnom živote pomôžu. Hlavne, že si očistil meno. A ako bonus, nakoniec si bude môcť zahrať v pokračovaní Pirátov z Karibiku. Myslíš si, že to skončilo spravodlivo?

Pozri si celý rozsudok

Zdroj: CNN

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News