Bude Johnny Depp Jackom Sparrowom
Instagram/pirates_of_the_caribbean_fans, Instagram/mosthighculture

Súdny proces, v ktorom panuje svetoznámy herec Johnny Depp a jeho bývalá manželka Amber Heard už stihol opantať celý svet. Ich naťahovačky trvajú už vyše mesiaca, a to všetko iba kvôli peniazom a sláve. Hoci najprv bola obeťou herečka, teraz sa ňou stáva práve jej ex.  New York Times najnovšie píše aj o tom, či bude účinkovať v ďalšom pokračovaní filmu Piráti z Karibiku. 

Peniaze a slávu milujú najviac

Johnny zažaloval Amber za ohováranie a poškodenie mena v rozhovore pre The Woshington Post, kde tvrdila, že bola obeťou domáceho násilia. Vyžaduje od nej 50 miliónov dolárov. Herečka z Aquamana si však pýta až 100 miliónov dolárov, pre ktoré je ochotná spraviť čokoľvek.

Určite si si všimla vtipné paródie a meme na TikToku, Facebooku či Instagrame. Figuruje v nich plačúca Amber a doslova vidno, ako to predstiera. Očividne je teda dobrou herečkou. Vďaka súdnemu procesu sme sa však dozvedeli aj to, že rolu vo filme Aquaman jej vybavil bývalý partner. Ona to však poprela. Nuž, ktovie, kde je pravda.

Bude Johnny Depp opäť pirátom?

Johnnyho celý svet spoznal najmä vďaka jeho legendárnej postave Jacka Sparrowa vo filme Piráti z Karibiku. Kvôli súdnemu pojednávaniu však je jeho herecká kariéra ohrozená. Obávali sme sa, že nedokončí svoju ikonickú snímku. Teraz sme sa však dočkali odpovede priamo od producenta.

V tejto chvíli nie. O budúcnosti sa ešte musí rozhodnúť,“ povedal Jerry Bruckheimer, ktorý doplnil, že na pokračovaní sa pracuje s hlavnou ženskou postavou. „Komunikujeme s Margot Robbie a pracujeme na dvoch scenároch ,Pirátov‘ – jeden s ňou a jeden bez nej,“ potvrdil hlavný protagonista.

Aj na súde odznela absurdná otázka týkajúca sa roly Johnnyho Deppa v tearaz ešte len 5-dielnom filme Pirátov z Karibiku.

„Faktom je, pán Depp, že ak by vás oslovila filmová spoločnosť Disney s ponukou 300 miliónov dolárov za účinkovanie a ponúkla milióny alpák, nič na tejto zemi by vás neprinútilo vrátiť sa a spolupracovať s Disney na filme Piráti z Karibiku? Je to správne?“ vyrukoval obhajca Amber. „Áno, je to pravda,“ odpovedal herec.

A čo si o tom myslíš ty? Bude Johnny opäť raz Jackom Sparrowom?

Zdroj: The New York Times

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News