Amber Heard
Instagram/amberheard/astropsycholog_aliona

Minulý rok sa herci Johnny Depp a Amber Heard stretli na súde. Išlo asi o jeden z najsledovanejších súdnych sporov na svete. Obom hercom hrozilo, že prídu o kariéru, no zdá sa, že napokon to nie je pravda. Krásna blondínka sa totiž objavuje v prvom traileri na pokračovanie úspešného filmu Aquaman. 

Ich súdny spor trval dlhé týždne či dokonca mesiace. Tejto kauzy bol plný internet a najmä na Amber Heard sa fanúšikovia poriadne zabávali. Johnnymu Deppovi hrozilo, že keď prehrá súd a neočistí svoje meno, nebude môcť hrať Jacka Sparrowa v pokračovaní ikonických Pirátov z Karibiku. Našťastie súd vyhral a jeho exmanželka mu musela vyplatiť 10 miliónov dolárov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr Kathy Nickerson (@drkathynickerson)

Povrávalo sa, že známa herečka tieto peniaze nemá, no napriek tomu si užívala leto na luxusných dovolenkách. Údajne chcela zabudnúť na prehraný súdny proces s Johnnym a na svoje finančné ťažkosti, preto sa opustila a pribrala.

Zahrá si Amber Heard ešte vo filme?

Hovorilo sa aj to, že keď Amber Heard prehrá súd, stretne ju podobný osud, aký mal aj Johnnyho. A teda, že si už ako herečka neškrtne a nebude hrať v žiadnom filme.

V roku 2018 sa konala premiéra filmu Aquaman, ktorý zožal veľký úspech. Jednu z hlavných postáv hrala aj Amber. Súd s exmanželom ju ale vraj ohrozil a očakávalo sa, že v druhom pokračovaní ju nahradí iná herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vk Vishal Gautam (@vk4747)

Zdá sa však, že fanúšikovia sa mýlili, pretože Amber Heard sa objavuje v traileri na druhú časť úspešného filmu Aquaman. Vyzerá to teda tak, že si opäť zahrá Meru po boku atraktívneho lámača ženských sŕdc Jasona Momoa. Ak chceš vidieť dôkaz, stačí kliknúť SEM. Na linku si môžeš pozrieť prvý trailer pokračovania filmu Aquaman.

Zdroj: YouTube/Screen Culture

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News