Amber Heard

Od najsledovanejšieho súdneho procesu na svete už uplynul nejaký ten piatok. Rozsudok padol v máji a o exmanželke Johnnyho Deppa odvtedy nebolo vôbec počuť. Čo sa potom stalo s Amber Heard? Podľa PageSix pribrala a odišla z USA. A to všetko iba kvôli obrovským dlhom, čo zase uviedol portál The News International.

Najsledovanejší súdny spor prehrala 36-ročná herečka Amber Heard. Bývalému manželovi, 59-ročnému Johnnymu Deppovi musí vyplatiť 10 miliónov dolárov, ktoré údajne nemá. Napriek tomu si ale užívala leto na luxusnej dovolenke v Hamptone, potom bola v Izraeli a teraz je spolu s dcérkou, 1,5-ročnou Oonah Paige a priateľkou, na Malorke. Spolu ich tam odfotili paparazzi v detskom parku. Hviezda z Aquamana však viditeľne pribrala.

Johnny Depp a Amber Heard na súde
zdroj: Instagram/tatianamaslanyshehulk, Instagram/showroomnewsmx

Pribrala kvôli žiaľu?

Exmanželka svetoznámeho herca Johnnyho Deppa pomocou jedla a sladkostí chce zrejme zabudnúť na prehraný súdny spor a finančné ťažkosti.

Amber Heard sa vždy pýšila dokonalou postavou, no smútok ju zrejme veľmi zasiahol. Je to na nej aj patrične vidno, čo ukázala v parku počas toho, ako sa hrala s dcérkou. Tú jej pred rokom porodila náhradná matka a špekuluje sa, že Amber na oplodnenie použila spermie Elona Muska. Všetky fotky môžeš vidieť v našej GALÉRII.

Doma sa jej kopia dlhy

Zatiaľ, čo si Amber užíva na Malorke, doma sa jej hromadí kopa dlhov. Spolu s odškodným pre exmanžela vo výške 10 miliónov dolárov má zaplatiť 15 miliónov právnemu tímu, ktorý ju obhajoval. Je to teda až 25 miliónov dolárov. A určite si niekde stihla postrehnúť, že jej čistý majetok je odhadovaný iba na 8 miliónov.

Kvôli poplatkom predala svoj dom za milión. 2 milióny dostala od Johnnyho ako odškodné. Pred pár týždňami oznámila súdu vo Virgínii, že sa proti verdiktu odvolá, no na ďalší súd to zatiaľ nevyzerá. Podľa The News International niekoľko zdrojov tvrdí, že o pomoc s dlhmi požiadala Elona Muska a údajne oslovila aj Margot Robbie, Caru Delevingne, ktorá je sama na dne a tiež Kristen Stewart. Peniaze sa však snaží získať aj od dvoch poisťovní.

Zdroj: PageSix, The News International

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News