Herečka Natália Puklušová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalšia obľúbená slovenská herečka sa zasnúbila. Ako sama uviedla pod videom na Instagrame, nečakala, že dostane prsteň, keď bude najtučnejšia a najškaredšia. No je si istá, že jej svadba bude veľkým žúrom. 

Náš šoubiznis sa v poslednom období dobrými správami len tak hmýri. Pár týždňov po pôrode dcérky sa Natália Puklušová na Instagrame pochválila ďalšou úžasnou novinkou.

40-ročná známa slovenská herečka od partnera Michala Marguša dostala krásny zásnubný prsteň s obrovským kamienkom uprostred. So svadbou však chcú ešte nejaký ten čas počkať. Natália totiž túži po tom, aby na tento „žúr“ kráčala aj jej dcérka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Puklušová (@nataliapuklusova)

Herečka Natália Puklušová sa zasnúbila

Obľúbená herečka práve pred pár hodinami na Instagram pridala zaujímavé video. Natália však nesklamala a aj pri zdokumentovaní takejto krásnej správy sršala humorom.

„Stalo sa to! Narodila sa nám bubka a teraz mám už aj prsteň, ženy! Naša svadba bude žuuuuuur!!! Ale až keď bubinka bude chodiť, aby išla s nami,“ teší sa Natália v popise pod svojím najnovším príspevkom.

„Viete si predstaviť, aká som šťastná, že mám v živote moje dve lásky najväčšie? Netušila som, že tento prsteň dostanem v čase, kedy budem najtučnejšia a najškaredšia. Milujem nás @michalmargus. Si môj skvelý muž, najväčšie zrkadlo, najlepší otec, najlepší kuchár a najväčší parťák na životnú párty! Ďakujem celému vesmíru za nás troch,“ dodala nadšená herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Puklušová (@nataliapuklusova)

Pod týmto rozkošným a zároveň vtipným videom sa takmer ihneď objavili komentáre s blahoželaniami, ale aj so smejúcimi sa smajlíkmi. Z Natálie a Michala sa teší aj herečka Barbora Švidraňová a mnoho ďalších známych tvárí nášho šoubiznisu či fanúšikovia.

Natálii a Michalovi k zásnubám blahoželáme aj my!

Zdroj: Instagram/nataliapuklusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News