známy herec

Známy herec a jeho rodina prežívajú tie najhoršie okamihy v živote. Mali to byť najkrajšie chvíle, no všetkému je inak. Miroslavovi Donutilovi sa mal narodiť vnúčik, stalo sa tak, ale prestalo mu biť srdiečko už v brušku synovej partnerky Sáry Affašovej. Oznámila to v príspevkoch na svojom Instagrame, kde zverejnila srdcervúci dlhý popis. 

Mali to byť najšťastnejšie chvíle v rodine Miroslava Donutila. Jeho 31-ročný syn s partnerkou, 28-ročnou Sárou Affašovou čakali dieťatko, ktoré sa ale narodilo mŕtve. Starý otec sa veľmi tešil na svoju najväčšiu životnú rolu, no v piatok prišla tá najsmutnejšia správa.

známy herec
zdroj: Instagram/miroslavdonutil_fanpage, Instagram/saraaffasova

Bábätko neprežilo

Minulý rok sa s mŕtvym dieťatkom v náručí na Instagrame objavila česká misska Natália Kočendová, ktorá aktuálne súťaží v šou Love Island. Za fotku schytala obrovské hejty od fanúšikov. To isté teraz spravila aj mladá herečka Sára Affašová. Ona sa teraz ale rozpísala až pod dve fotky.

„Zo 17. na 18. v noci som prestala cítiť pohyby bábätka, prestalo mu biť srdiečko. Deň pred oficiálnym termínom pôrodu, 18. 10. večer, som po vyvolávaní nakoniec prirodzenou cestou porodila nášho prenádherného syna Matyáša Donutila, 3130g, 50cm. Bez dušičky,“ napísala pod fotku, ktorá ti zlomí srdce.

„Matyáš bol do poslednej chvíle úplne zdravý. Nikto nevie, čo sa mohlo stať,“ priznala smutná Sára. „Mám pocit, že niečo vo mne zomrelo a s tým naším bábätkom odišiel i kúsok mňa. Najhoršie je prebudiť sa a zistiť, že to nebol iba zlý sen, že v tom svete proste musíte fungovať ďalej,“ opísala svoje pocity herečka.

Známy herec sa mal stať dedkom

So Sárou a synom Martinom, samozrejme, smúti aj známy herec Miroslav Donutil, ktorý sa mal stať dedkom. Aj napriek obrovskej bolesti, ktorou si jeho rodina prechádza, sa jeho syn s nevestou nemienia vzdať a možno čoskoro sa im podarí tešiť sa znovu.

„My sa teraz budeme musieť pokúšať ísť životom ďalej a žiť najlepšie, ako vieme. A budeme to skúšať znovu a lepšie. Raz bude nejakému ďalšiemu dieťatku, dúfame, Matyáš starším bratom a bude ho zhora strážiť,“ doplnila Sára v ďalšom príspevku pod rovnakou fotkou.

„S ohľadom na nás a našu úžasnú, statočnú rodinu, prosím o čo najväčšie súkromie. Buďte k nám ústretoví, prosím. Na nič sa nás nepýtajte, nechajte nás to spracovať, nechajte nás to prežiť,“ dodala na záver skormútená herečka, ktorá prežíva tie najťažšie chvíle v živote.

Zdroj: Instagram/saraaffasova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News