Známa herečka sa zasnúbila

Hviezda stredoškolského muzikálu High School Musical, Vanessa Hudgens, sa vraj zasnúbila. Známa herečka a speváčka údajne dostala zásnubný prsteň od bejzbalistu Colea Tuckera na najromantickejšom mieste na svete. Zdroj blízky páru to potvrdil pre magazín TMZ.

Zdá sa, že známa herečka má slabosť pre športovcov. V roku 2020 sme ti písali, že po rozchode s hereckým kolegom Zacom Efronom si našla basketbalistu menom Kyle Kuzma. Toho ale neskôr vymenila za Colea Tuckera, ktorý hviezdi v bejzbalovej lige MLB.

známa herečka Vanessa Hudgens s partnerom
zdroj: Instagram/vanessahudgens

Známa herečka sa vraj zasnúbila

Vyzerá to tak, že 34-ročná herečka z Disney filmov a seriálov našla konečne šťastie v náručí tejto športovej hviezdy. Dokonca už údajne svoj vzťah posunuli na vyššiu úroveň. A to rovno na najromantickejšom mieste na Zemi – v Paríži pod Eiffelovou vežou.

Podľa nemenovaného zdroja blízkemu páru sa to stalo už dávnejšie, a to koncom roka 2022. Nie je však jasné, kedy presne, no párik si užíval francúzske hlavné mesto v novembri.

„Tucker jej položil otázku niekedy koncom roka. Nie je jasné, kedy presne tá otázka padla, ale pár bol v novembri v Paríži. Na krásnom mieste pre prípadné zasnúbenie,“ povedal zdroj pre TMZ.

Vanessa Hudgens a Cole Tucker
zdroj: Instagram/vanessahudgens

Hviezda tínedžerských filmov a seriálov so športovcom randí od roku 2020. Odvtedy sú nerozluční. Vanessu za posledných pár rokov veľmi často videli aj na jeho zápasoch. A počas mimosezónneho voľna Tucker trávil takmer všetok svoj voľný čas s herečkou.

Svoju vzájomnú lásku si prejavujú aj na Instagrame, kde často zverejňujú spoločné fotky s láskyplnými popismi. Vanessa však na všetkých fotkách schováva jednu svoju ruku alebo ju vytočí tak, aby jej nebolo vidno prsty. Čo myslíš, naozaj pred svetom skrýva zásnubný prsteň?

Zdroj: TMZ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News