Herečka Natália Puklušová

Slovenská herečka po vyše týždni prenášania konečne porodila. 39-ročná Natália Puklušová, ktorá bude štyridsiatku oslavovať vo februári, sa stala maminou. Na svet priviedla dcérku, s čím sa pochválila v stories na svojom Instagrame

Herečka Natália Puklušová je divadelná a televízna herečka, ktorá vždy srší humorom a dobrou náladou. Do nášho povedomia a dostala najmä vďaka seriálu Búrlivé víno, no diváci si obľúbili aj jej postavu v Oteckoch.

Najmä svojím vtipom dokázala zaujať aj na sociálnych sieťach. Na Instagrame ju aktuálne sleduje skoro 53-tisíc fanúšikov, ktorých často necháva nahliadnuť do svojho súkromia. A to najmä teraz, v tehotenstve.

Herečka Natália Puklušová sa stala mamou

Sympatická herečka mala v minulosti niekoľko vzťahov. Možno si pamätáš, že svojho času randila s kolegom z brandže, Andym Krausom. Zdá sa však, že až teraz našla toho pravého, blogera Michala Marguša.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Puklušová (@nataliapuklusova)

Dvojica na konci mája originálnym spôsobom oznámila, že čaká svoje prvé bábätko. Ich dcérka sa mala narodiť na Mikuláša, 6. decembra. Natália Puklušová teda vyše týždňa prenášala, no to jej nevadilo a naďalej sršala humorom v príspevkoch, ktoré zverejňovala na Instagrame.

Herečka už pred troma dňami priznala, že je to na ňu už veľa a praje si, aby sa jej dcérka konečne narodila.

„Ja vystrojím takú oslavu, keď bubka sa narodí, že dovidenia! Už je to fakt ťažké. Bruško je ťažké! Tlačí ma všade. Deň čo deň viac a viac. Už každý deň si prajem, nech je to ten DEŇ. Som taká zvedavá, kedy sa bubinka rozhodne prísť,“ napísala Natália pod jedno zo svojich videí na Instagrame.

A práve pred pár hodinami sa jej želanie konečne stalo skutočnosťou. Malá dcérka sa narodila. Známa herečka do stories na svojom Instagrame pridala fotku, kde bábätko už aj dojčí. „Dali sme to. Idem sa zotaviť a všetko vám vyrozprávam,“ napísala šťastná herečka so svojou dcérkou v náručí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Puklušová (@nataliapuklusova)

Zdroj: Instagram/nataliapuklusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News