Slovenská herečka Natália Puklušová je tehotná
Instagram/nataliapuklusova/tvmarkizaofficial

Bude z nej mama! Na svojom Instagrame prekvapila slovenská herečka, Natália Puklušová, svojich fanúšikov. V príbehoch im dala vedieť, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, na ktoré sa aj s partnerom veľmi tešia. Dokonca ukázala aj rastúce bruško.

39-ročná Natália je divadelná a televízna herečka, ktorá má talent aj na spev. Jej meno sa stalo známe po obľúbenom seriáli Búrlivé víno a diváci si jej postavu zamilovali aj v Oteckoch. Humorom dokázala zaujať aj na sociálnych sieťach, na Instagrame ju sleduje viac ako 44-tisíc followerov. Tých vďaka nemu púšťa aj do svojho súkromia.

Slovenská herečka žiari šťastím

Sympatická Natália mala v minulosti niekoľko vzťahov, no zdá sa, že až teraz našla toho pravého. K jej bývalým patrí napríklad Andy Kraus, s ktorým mala neslávny pomer. Minulosť je už však preč a Natália myslí na budúcnosť, ktorá jej čoskoro prinesie do života obrovskú radosť.

Herečka si na videu, ktoré si môžeš pozrieť TU, vychutnávala zmrzlinu v hlavnom meste, pričom jej partner Michal prezradil, ako je možné, že takú porciu zvládla. „Tak, lebo už neješ iba za seba,“ vyjadril sa. „Ježiš, ty to musíš hneď vykecať, ale teda, keď už si to načal. Dobre vidíte, áno, veľká som, tučná som, budem mama,“ ukázala Natália bruško, pričom neskrývala skvelú náladu a začala si pospevovať.

Zároveň dodala, že dieťatko, ktoré nazvali „bubinka“ by sa malo narodiť v decembri okolo Mikuláša. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/nataliapuklusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News