Slovenská herečka Monika Horváthová

Odvážne sa rozhodla pre nový imidž! Slovenská herečka Monika Horváthová, ktorá aktuálne hviezdi v markizáckom seriáli Klamstvo, sa na svojom Instagrame pochválila zmenou looku. Pod rukami kaderníčky sa premenila na inú osobu. Za novým účesom však niečo tají.

30-ročná Monika je divákom známa nielen z divadla, ale najmä z rôznych seriálov. Na JOJ-ke dostala šancu v Nemocnici či v seriáli Pravá tvár. Najnovšie je však jednou z dvoch hlavných postáv v úspešnej novinke Klamstvo, kde hrá po boku fešáka Tomáša Maštalíra.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Horváthová (@mon.horvath)

Slovenská herečka zmenila imidž

Našťastie, v súkromnom živote takú drámu ako Laura na obrazovkách nezažíva. Monika je šťastne zadaná a so svojím partnerom vychovávajú 2 dievčatká. K dcérke menom Melánia, ktorú má z predošlého vzťahu, pribudla mladšia sestrička Emília. Čoskoro by však mohli znieť aj svadobné zvony, keďže už rok sú z partnerov aj snúbenci.

Na sociálnej sieti sa rada pochváli aj rodinnými zábermi. Najnovšie však fanúšikom ukázala, pre akú zmenu sa rozhodla. Jej polodlhé vlasy sú už totiž minulosťou.

„Moja drahá @miranamirka a jej šikovné ručičky. Vytvorila novú osobu. Niečo sa chystá,“ napísala veľmi tajomne herečka pod post, ktorý si môžeš pozrieť nižšie. Na druhom zábere uvidíš aj farebný výsledok.

Čo povieš, hodí sa jej tento účes?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Horváthová (@mon.horvath)

Zdroj: Instagram/mon.horvath

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News