Dominika Kavaschová

Známa slovenská herečka Dominika Kavaschová dala fanúšikom na Instagrame priestor na otázky. Nezabudli sa jej pýtať na súkromie. Sympatická brunetka im ale odpovedala bez okolkov. Prehovorila o tom, či plánujú ďalšie dieťatko a zaspomínala si aj na svoju prvú veľkú rolu v telke. 

Dominika Kavaschová si zaspomínala na začiatok kariéry

Dominika Kavaschová sa preslávila vďaka hlavnej role v seriáli Chlapi neplačú. Zahrala si tam partnerku fešáka Tomáša Maštalíra a musíš uznať, že tam poriadne zahviezdila. Podľa jej slov si odtiaľ odniesla aj pekné a aj nie veľmi príjemné spomienky.

Chlapi neplačú
zdroj: Instagram/voyo.sk

Seriál Chlapi neplačú na Markíze svojho času trhal rekordy v sledovanosti. Aj ty si určite ako tínedžerka veľmi rada sadala pred televízor s tým, že si ideš vychutnať komplikovaný príbeh medzi Michalom Lánskym a Paulou Hronskou, ktorú si zahrala práve Dominika Kavaschová. Stala sa z nej tak hviezda televíznych obrazoviek.

„Mám aj pekné, aj menej pekné spomienky. Keďže to bola moja prvá veľká postava, musela som obhájiť svoj talent a veľmi mi na tom záležalo. Namakala som sa neskutočne. Spoznala som skvelých ľudí, s ktorými sa kamošim doteraz. Aj keď to chvíľami bolo náročné, bola to škola a ja som za ňu vďačná,“ zaspomínala si 33-ročná herečka pôvodom z východného Slovenska.

Bude ďalšie dieťatko?

Od konca známeho seriálu sa toho v jej súkromí však veľa zmenilo. Dominika si našla životného partnera, s ktorým sa zasnúbila, no svadba ešte doteraz nebola. Majú však spoločnú dcérku Maiu, ktorá rastie do krásy. Spočiatku ju na sociálnych sieťach neukazovala, no nedávno nastal zlom a jej tváričku zverejnila.

Ak Dominiku sleduješ na Instagrame, stihla si zistiť, že je to príjemná, úprimná baba so skvelým zmyslom pre humor.

Na svojom profile sa fanúšikom neraz zverila s ťažkosťami v súkromí. Aj to ale podala vtipným spôsobom. A možno aj preto sa jej followeri nebáli opýtať, koľko detí s partnerom plánujú. Herečka odpovedala jednoducho: „Koľko nám bude dopriate.“

Dominika Kavaschová o deťoch
zdroj: Instagram/donda_kawa

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News