Kráska z Love Islandu Nikol
Instagram/nikol_trety

To sa nepodarí len tak hociktorej! Kráska z Love Islandu, Nikol Treterová, sa znova objavila po boku svetoznámej hviezdy. Na koncerte Johnnyho Deppa v Prahe, si užila jeho prítomnosť aj v zákulisí. Dvojica sa zoznámila už minulý rok na filmovom festivale v Karlových Varoch. Podľa fotografií je jasné, že k sebe majú blízko.

Mladá blondínka sa v Česku aj na Slovensku dostala do povedomia viac, keď sa zúčastnila šou Love Island. Tam našla lásku v podobe Viléma Šíra, s ktorým sa dostala až do finále. V realite im však vzťah dlho nevydržal a už majú za sebou nepríjemný rozchod, v ktorom figurovalo aj slovo nevera. Zatiaľ čo on si takmer ihneď našiel inú priateľku, Nikol ostala sama.

Hlavu v smútku však nemá, na svojom Instagrame sa chváli fotkami z dovoleniek, ale aj zážitkami, ktoré jej môžu závidieť milióny ľudí.

Nikol ostala po rozchode s Vilémom slobodná

Nikol Treterová
zdroj: Instagram/nikol_trety

Milióny preto, lebo v takomto čísle sa možno počítajú fanúšikovia hollywoodskeho herca a hudobníka, Johnnyho Deppa. Ten si len nedávno prešiel peklom počas súdneho procesu so svojou exmanželkou Amber Heard, čo sledoval v šoku celý svet. Tento ostro sledovaný spor vyhral a očistil svoje meno. Teraz sa naplno venuje tomu, čo ho baví a jeho kroky mierili aj do Prahy, kde mal nedávno koncert. V zákulisí mu spoločnosť robila práve Nikol.

Dvojica sa spoznala už minulý rok na festivale v Karlových Varoch, kde aj s inými blízkymi priateľmi, strávili spoločne až 3 dni. Zdá sa, že ho kráska z Love Islandu naozaj očarila, keďže k sebe mali blízko aj tentokrát. Ich spoločné fotografie si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Kráska z Love Islandu spoznala herca už minulý rok

Nikol a Johnny
zdroj: Instagram/nikol_trety

Nikol a Johnny v zákulisí

Zdroj: Instagram/nikol_trety

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News