Johnny Depp a Amber Heard na súde
Instagram/tatianamaslanyshehulk, Instagram/showroomnewsmx

A je po všetkom! Zdĺhavý a najsledovanejší súdny proces medzi hereckými superhviezdami skončil. Johnny Depp zažaloval Amber Heard za ohováranie a pošpinenie jeho dobrého mena. Exmanželka mu to však vrátila a na súde ho chcela poraziť a dokázať, že počas ich vzťahu bola obeťou domáceho násilia. CNN mal pod palcom nielen celý priebeh súdu, ale aj verdikt. Kto si myslíš, že vyhral?

Najsledovanejší súdny proces v skratke

Ťahalo sa to už vyše mesiaca, a preto si možno nepamätáš úplne všetko. V krátkosti ti to teda zrekapitulujeme. Amber Heard v roku 2018 poskytla americkému Washington Post rozhovor, v ktorom tvrdila, že bola obeťou domáceho násilia. Hoci Johnnyho priamo nespomenula, on tvrdí, že kvôli tomu prišiel o lukratívne herecké kšefty. A práve preto od nej vymáhal 50 miliónov dolárov.

Herečka z Aquamana mu to vrátila a podala protižalobu, ktorej obsahom bolo taktiež poškodenie dobrého mena, ohováranie a domáce násilie. Od bývalého manžela žiadala až 100 miliónov dolárov. Počas súdneho procesu sa však stalo množstvo prelomových okamihov, kedy si Amber vykopala vlastný hrob.

Jej klamstvá veľmi rýchlo vyplávali na povrch a dokonca potopila aj samu seba, keď spomenula meno Johnnyho bývalej partnerky Kate Moss. Video, kedy sa Jack z Pirátov z Karibiku spoločne so svojím tímom tešil, sa stalo virálnym na všetkých sociálnych sieťach. Znamenalo to totiž, že jeho ex mohla tieto klebety vyvrátiť, keďže po rozchode ostali priateľmi a nikdy medzi sebou takýto vážny konflikt nemali.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News