Johnny Depp
Instagram/amberheardwin, Instagram/stylegator

Od najsledovanejšieho súdu už uplynul nejaký ten čas. A nielen Amber Heard sa poriadne zmenila. Aj Johnny Depp sa na verejnosti ukázal po výraznej zmene imidžu. Oholil si svoje ikonické fúzy a dokonca si nechal skrátiť aj vlasy. Má to ale svoj bizarný dôvod, ktorý popísal New York Post

Tak toto je totálny masaker! Svetoznámy herec Johnny Depp sa na seba už vôbec nepodobá a pripomína skôr Ozzyho Osbourna. 59-ročný Jack Sparrow z Pirátov z Karibiku šokoval fanúšikov, ktorý ho takmer nespoznali.

Johnny Depp a Amber Heard
zdroj: Instagram/amberheardwin

Johnny Depp a Amber Heard po súde prekvapujú

Minulý víkend sme ti písali o tom, ako sa po rozhodnutí súdu zmenila Amber Heard. Odišla z Ameriky, pribrala a opustila sa. Dôvodom majú byť dlhy, ktoré sa jej kopia kvôli tomu, že prehrala najsledovanejší súdny proces.

Teraz sa na verejnosti objavil aj Johnny Depp, ktorý šokoval fanúšikov, ktorí od neho chceli podpis a fotku. Dopadol podobne, ako jeho bývalka. Jeho vzhľad už ani trochu nepripomína toho fešáka, ktorý v mladosti bol možno aj tvojou platonickou láskou. Oholil si svoje ikonické fúzy a nechal si skrátiť vlasy, ktoré donedávna nosil v drdole.

Johnny Depp
zdroj: Instagram/johnnydepp_daily

Johnny Depp bol na turné s kamarátom, 78-ročným hudobníkom Jeffom Beckom. Sprevádzal ho na niekoľkých zastávkach v Spojenom kráľovstve od konca jeho medializovaného súdneho procesu kvôli ohováraniu.

Svetový herec svoju radikálnu zmenu imidžu podstúpil kvôli bizarnému príchodu na pódium odovzdávania cien MTV. Predstavoval tam hologram v skafandri ako človek na mesiaci. Kvôli virtuálnemu vzhľadu si oholil fúzy a bradu a teraz by si ho už vôbec nespoznala. Veď sa na to pozri sama v našej FOTOGALÉRII.

Tak čo, spoznala si Johnnyho Deppa na fotkách? Už sa na seba vôbec nepodobá, že?

Zdroj: New York Post

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News