Lucia Mokráňová s rodinou

Jedna tragédia za druhou! Zdá sa, že ju život poriadne skúša. Fitnesska a influencerka Lucia Mokráňová, ktorú si pamätajú diváci aj z reality šou Farma, sa opäť musela báť o život milovanej osoby. Ako informoval Nový čas, tentokrát mal obrovské šťastie v nešťastí jej partner, ktorého na sociálne siete veľmi nedáva.

Na jednej strane sa jej veľmi darí, no na tej druhej prežíva aj desivé okamihy. 30-ročná Lucia len nedávno priznala, že sa o ňu jej vlastný otec nikdy nezaujímal. Napriek tomu, že nevyrastala v „kompletnej“ rodine, tú svoju nadovšetko miluje. Mama, ktorá ju vychovala, brat dvojča, partner Martin a dcéra Talinka, sú jej všetko. Z lásky k nim žije aj v strachu o nich. A pred dvoma dňami preto opäť prežila peklo.

Lucia Mokráňová s dcérou a partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Mokráňová v strachu o milovaného muža

Minulé leto prežívala chvíle strachu, keď mesto Hodonín, kde žije jej mama s bratom, zasiahlo tornádo. Presne pred rokom v tomto čase sa musela strachovať o dcérku, ktorá skončila v nemocnici. No a aby toho nebolo málo v januári musela sama absolvovať nečakanú operáciu po tom, ako jej praskol prsný implantát. Keď sa už v posledných mesiacoch zdalo, že sa na jej rodinu usmialo šťastie, prišiel ďalší šok.

Podľa informácií mal jej partner, otec dcérky Talinky, v utorok, 6. septembra dopravnú nehodu. 42-ročný Martin dostal autom šmyk na mokrej vozovke a jeho auto ostalo „na totálku“. „Išiel našťastie pomalšie, 110 km/h, lebo pršalo. Keby išiel rýchlejšie, nechcem si ani predstaviť, čo by sa stalo,“  priznala Mokráňová.

Lucia Mokráňová s partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Martin je boľavý, odniesli si to ruky,“ povedala Novému Času a dodala, že ho na mieste ošetrili lekári a on sa vrátil v poriadku domov. Pre Luciu to však boli hrôzostrašné chvíle. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že sympatická blondínka už kvôli havárii na ceste o milovaného muža raz prišla. A táto udalosť jej to okamžite pripomenula. Pred niekoľkými rokmi totiž pri jazde na motorke zahynul jej vtedajší partner, hokejista Jozef Salajka.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News