instagram/luciamokranova

Prežíva naozaj ťažké chvíle. Influencerka a trénerka Lucia Mokráňová už niekoľko dní ani nespí kvôli chorobe dcérky, ktorá ich dostala až do nemocnice. So svojimi fanúšikmi sa podelila na Instagrame so srdcervúcou fotografiou. 

Lucia si v posledných mesiacoch užívala krásne chvíle. Darí sa jej nie len v práci, ale aj v rodinnom živote po boku milovaného partnera. Ich dcérka Talinka v lete oslávila prvý rok života a Lucia otvorene hovorí o tom, že ju materstvo úplne zmenilo.

Dcérka, ktorú nadovšetko zbožňuje a kvôli ktorej dala bokom aj obľúbené fitko, v nej prebudila neskutočnú lásku. Teraz však aj rovnako obrovský strach.

Mladá rodinka si aktuálne prechádza nepríjemnou skúškou, v hre je totiž zdravie ich dcérky. Lucka na svoju sociálnu sieť zazdieľala informácie o tom, že spoločne skončili až v nemocnici.

Najhoršia nočná mora pre rodičov, keď vidí svoje dieťa choré. Už pár dní nespím a moje srdce puká od šialeného strachu a bolesti. Všetko by som najradšej zobrala na seba. Kľudne aj dvakrát viac, ale… Talinka sa cíti každý deň lepšie a lepšie, zvláda to skvele. Modlím sa, každý deň,“ opísala svoje pocity pod posledným príspevkom. Bližšie informácie, pochopiteľne, nezdieľala.

Len nedávno pritom zažila podobný strach o svojich blízkych, keď sa Hodonínom, kde žije jej rodina, prehnalo ničivé tornádo. Snáď ju čakajú už opäť len pekné chvíle!

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News