instagram/luciamokranova

Trénerka a influencerka Lucia Mokráňová zažíva zrejme najšťastnejšie obdobie svojho života. Darí sa jej nie len v pracovnej oblasti, ale najmä súkromnej. S milovaným partnerom vychováva dcérku Talinku, ktorá len nedávno oslávila svoj prvý rok života. V Teleráne prezradila, aké pocity jej materstvo prinieslo.

29-ročná fitneska žiari šťastím ako stále pomerne čerstvá mamička. „Ja som ani nečakala, že ma to materstvo tak zmení, pretože je to tak strašne krásne. Len keď o tom rozprávam, som rozcítená,“ priznala sa sympatická blondínka.

Zároveň však netají ani svoje obavy, ktoré jej táto úloha v živote priniesla. Svoju dcérku nechce dokonca dávať na stráženie ani vlastnej mame.

Na malú si totiž tak zvykla, že s ňou trávi celý svoj čas a aj jej obľúbené fitko šlo bokom. Pre pôrodom si myslela, že po dvoch mesiacoch tam začne znova cvičiť, no nevrátila sa k nemu dodnes a svoju postavu si udržuje iba vďaka domácemu cvičeniu.

Láska k Talinke ju zmenila aj po inej stránke. Začala sa viac strachovať o všetkých svojich blížnych. Len nedávno jej rodinu zasiahlo ničivé tornádo, ktoré sa prehnalo Českou republikou.

V rozhovore sa priznala aj k tomu, že sa zatiaľ nechce naplno vrátiť k práci, keďže jej dcérka je na prvom mieste a chce si ju užiť naplno.

Zdroj: markiza.sk, Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News